Sprawny obieg faktur? Zobacz system Kofax

Komunikacja elektroniczna jest fundamentem nowoczesnego świata. Obecnie przesłanie nawet dużego pakietu informacji na przysłowiowy „drugi koniec świata” trwa jedynie kilka sekund. Już dawno dało się zauważyć, iż powszechnie stosowane przesyłanie papierowych dokumentów pochłania czas i koszty, a przy tym narażone na wiele przeszkód w drodze od nadawcy do adresata.

laptop

Autor: Wilson Hui
Źródło: http://www.flickr.com

Elektroniczny obieg faktur, ale także raportowanie (tu szerzej opisane: ) to system, dzięki któremu zapomnimy o wszelakich przeciwnościach. Cóż, obecnie panujący system obiegu faktur jest wszystkim znany. Wiemy gdzie znajduje się biurko pani Ali i co napisać na fakturze, aby płatność była zrealizowana w terminie.

Kiedy przejdziesz do sedna sprawy, to wiedz, że masz możliwość uzyskać pozostałe dane na opisywany wątek – przeczytaj w witrynie (https://www.abk.pl/co-robimy/lean-w-uslugach/) wszystko, co jest Ci potrzebne w tym miejscu.

Dlatego dużo firm jest zdania, iż dopóki nie zostaną zmuszone do elektronicznej faktury, same raczej nie zdecydują się na zmianę. Jednak ich zastrzeżenia powinny rozwiać plusy jakie płyną z podjęcia decyzji o zastosowaniu elektronicznego obiegu faktur.

rachunki

Autor: kate hiscock
Źródło: http://www.flickr.com

Z e-fakturą jest jak z jazdą na rowerze. Bywa, że trudno uczynić pierwszy krok i podjąć decyzję, aby spróbować, choć każdy wie, iż to działanie z gruntu przyjemne. Tak samo z raportowaniem, np.: w najnowszym artykule na Z przejściem na faktury elektroniczne jest w zasadzie tak samo. Dobrze jest więc znać zalety płynące z wdrożenia elektronicznego obiektu dokumentów.