WSTiE w miejscowości Sucha Beskidzka – oferta edukacyjna

WSTiE w Suchej Beskidzkiej rozpoczęła działalność w 2001r. jako uczelnia prywatna. Bogata oferta , a także wysoki poziom oferowany przez uczelnię sprawiły, że bardzo szybko uzyskała renomę wśród kandydatów na studentów, stając się silnym centrum edukacji.

WSTiE gwarantuje studentom specjalistyczną wiedzę i doświadczenie przekazywane przez szanowanych nauczycieli akademickich na najbardziej przyszłościowych kierunkach kształcenia. Szkoła pozwala na kształcenie w trybie bolońskim, w skład którego zaliczają się trzyletni licencjat oraz dwuletnie studia wyższe. W ofercie uczelni znajdują się również uzupełniające studia podyplomowe .

Darmowe tablety dla słuchaczy TEB Edukacja

Autor: iStockphoto.com
Źródło: iStockphoto.com

Wśród licznych profili kształcenia proponowanych przez szkołę, jednym z najpopularniejszych jest grafika komputerowa studia, które przysposabiają studentów do pracy w sektorze IT. W trakcie edukacji, studenci uzyskują umiejętności z zakresu języków programowania i systemów operacyjnych, baz danych, plików multimedialnych i grafiki komputerowej. Dzięki przyswojonej wiedzy teoretycznej i umiejętnościom praktycznym, studenci mają sposobność znaleźć pracę w spółkach
przygotowujących i rozbudowujących oprogramowanie, projektujących bazy danych oraz firmach prowadzących biznes w sieci. Dla ludzi zorientowanych na wykształcenie oferujące dobre możliwości zawodowe oraz chcących podjąć ciekawe studia informatyka jest zdecydowanie najlepszym wyborem.

Następnym popularnym kierunkiem, proponowanym przez Wyższą Szkołę Turystyki i Ekologii jest turystyka i rekreacja. Są to studia wyposażające absolwenta w umiejętności pozwalające na zatrudnienie w spółkach z sektora turystycznego. Szkoła powala na zdobycie wiedzy teoretycznej oraz umiejętności praktycznych w dziedzinie usług turystycznych, takich jak obsługa grup turystycznych, organizowanie imprez turystycznych czy działań promocyjnych.

Po przeczytaniu tego materiału, polecam podlasie turystyka pozostałe informacje na prezentowany temat, które będą równie absorbujące.

W toku edukacji, studenci zapoznają się z zasadami działania przedsiębiorstw turystycznych, w zakresie ich organizacji oraz pozyskują umiejętności wspierające skuteczną promocję.
Tok nauki uwzględnia odbycie praktyk w znanych przedsiębiorstwach oraz ukończenia przydatnych kursów rozszerzających zdolności zawodowe studentów.
Wszystkie te cech sprawiają, że turystyka i rekreacja studia dające dobre perspektywy zawodowe.