Gdzie można zorganizować na wyjazdy integracyjne?

Inspirowanie podwładnych w przedsiębiorstwie i budowanie ducha zespołu to bardzo ważne cele dla każdego działu HR. Jeśli ludzie są dobrze zgrani – swoje zadania wykonują efektywniej i jednocześnie odczuwają mniejszy stres i o wiele chętniej przychodzą do pracy. Zapraszamy na incventive.

Stworzono bardzo dużo narzędzi, których można używać do budowania zespołu. Dobrze jest je znać i orientować się, kiedy i jak najefektywniej je wykorzystać. Szczególnie weźmy pod uwagę wyjazdy integracyjne. Niekoniecznie muszą to być kosztowne wyprawy zagraniczne, ale naturalnie gdy firma ma na to pieniądze, warto zaproponować pracownikom coś wyjątkowego. Popularne ostatnio stało się określenie „incentive”.

Tak właściwie to nic innego, jak integracja pracowników, ale powiązana z pewnymi, określonymi celami biznesowymi. Mogą nimi być przykładowo poprawienie procesu komunikacji w firmie lub zwiększenie identyfikacji z przedsiębiorstwem.

Wyjazdy motywacyjne to drogie narzędzie. Zaplanowanie zabiera mnóstwo czasu i wymaga sporych nakładów pieniężnych ze strony przedsiębiorstwa. Trzeba mieć to na uwadze chcąc wykorzystać to narzędzie. Gdy mamy środki, ale brak nam czasu, należy zaplanowanie eventu zlecić firmie zewnętrznej. Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę internetową odpowiednie hasło – jak choćby „imprezy firmowe Wrocław” (może: ), by w odpowiedzi otrzymać długą listę agencji wyspecjalizowanych w planowaniu takich przedsięwzięć. Obsługa podróży służbowych to najczęściej tylko jedna z propozycji takich firm. Warto zapoznać się z ich całą ofertą i, jeśli tylko środki nam na to pozwalają, korzystać z usług wyspecjalizowanych agencji.

Masz ochotę poznać więcej analogicznych informacji? Jeśli tak, to zobacz to uzupełniające info, gdyż także Cię z pewnością zaciekawi.

Umożliwia nam to zaoszczędzić czas, a do tego mamy gwarancję, że wszystkie akcje, które chcemy zorganizować, będą przygotowane na najwyższym poziomie.

Related Post