Organizowanie szkoleń dla pracowników, plusy łączenia szkoleń z wyjazdami integracyjnymi

Szkolenia pracownicze to bardzo chętnie stosowana forma motywacji i podnoszenia ich kwalifikacji. Większość szkoleń jest organizowana w okolicy, w której firma ma siedzibę. Szkolenia takie odbywają się albo w firmowej siedzibie, w godzinach pracy, albo w miejscu zaproponowanym przez podmiot organizujący takie szkolenie.

szkolenie iso

Autor: Juhan Sonin
Źródło: http://www.flickr.com
Rozwiązanie takie będzie miało kilka oczywistych zalet, i z tego też powodu tak często wybierane przez pracodawców. Najważniejsze są rzecz jasna wydatki – szkolenie na miejscu i czasie pracy będzie kosztować znacznie mniej niż weekendowy wyjazd nad morze albo w góry. Jeśli dana firma nie ma odpowiedniego miejsca na realizację szkoleń albo liczba chętnych jest większa od możliwości lokalowych, to dobrym wyjściem mogą być sale szkoleniowe warszawa. Wynajem ich nie kosztuje zbyt wiele, a otrzymuje się kompletnie wyposażony lokal z całym sprzętem koniecznym do dobrej organizacji wszystkich zajęć, które zostały zaplanowane.

Czy Twoim zdaniem publikowany artykuł ma pożyteczne informacje? Jeżeli tak, to zobacz też pomocne materiały (https://toc.org.pl/o-toc/artykuly-toc/), które są nieprawdopodobnie wciągające.

W dużych miejscowościach takich jak Warszawa czy Kraków sal tego typu jest bardzo dużo, więc nie powinno być żadnych problemów z wybraniem odpowiedniej.

kursy dla firm

Autor: Root Impact
Źródło: http://www.flickr.com

W niektórych przypadkach szkolenia odniosą znacznie lepsze rezultaty, jeśli przeprowadzi się je w jakimś nieco dalej oddalonym ośrodku szkoleniowym albo hotelu. W ostatnim czasie sporo pracodawców łączy szkolenia z integracyjnymi wyjazdami, to znaczy kilkoma dniami dobrej zabawy przerywanej zaplanowanymi kursami.

Takie wyjazdy pozwalają pracownikom nie tylko na zdobycie nowych umiejętności w trakcie szkoleń, ale równocześnie powinny poprawić stosunki w zespole i dostarczyć sporej ilości dobrej zabawy, o ile oczywiście dobrze się je przeprowadzi. A o to powinni zadbać pracownicy ze szkoleniowego ośrodka, w którym wszystko będzie się organizować. Przykładowo w pobliżu Warszawy leży Rancho pod Bocianem, które stało się doskonałym miejscem na zorganizowanie tego typu imprez. Na ponad dwudziestu hektarach znajduje się mnóstwo rozrywek i atrakcji, dzięki jakim praktycznie każdy firmowy wyjazd może się stać niezapomnianą przygodą.

Related Post