Oryginalny hotel z kompleksem konferencyjnym – Rzeszów

Hotel Rzeszów to prestiżowe miejsce, dogodna lokalizacja, stylowa architektura oraz czysta elegancja połączona z nowoczesną technologią. Hotel Rzeszów proponuje nie tylko doskonałe zakwaterowanie, ale też dobre zaplecze konferencyjne. Gwarantuje kompleksowe usługi – możliwości organizacji szkoleń czy spotkań biznesowych bez konieczności opuszczania obiektu.

Spotkanie, zebranie

Autor: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu
Hotel Rzeszów położony jest w Rzeszowie przy trasie międzynarodowej i obwodnicy. Hotel ma dogodne połączenie z centrum. Lokalizacja hotelu umożliwia wygodne planowanie dalszych wypadów turystycznych do Krosna, Krakowa lub Zakopanego. Obiekt zlokalizowany jest wśród zieleni, co zapewnia Gościom indywidualnym, biznesowym oraz grupom turystycznym, odpoczynek w ciszy, z dala od ulicznego zgiełku, o każdej porze roku.Hotel Rzeszów gwarantuje sympatyczną, profesjonalną obsługę oraz komfort i przyjazną atmosferę.

W ofercie dostępne są pokoje 1, 2, 3 lub 4 osobowe. Pokoje w hotelu są przestronne i widne. Każdy pokój posiada komfortową łazienkę, TV jakości HD wraz z dostępem do rozmaitych kanałów, internet bezprzewodowy oraz minibar.

Część pokoi posiada balkoniki lub tarasy, z których rozpościera się piękny widok na okolicę. Przestronna winda ułatwia przemieszczanie się między piętrami. Hotel ma własny chroniony parking. Recepcja służy pomocą 24 hdobę. Hotel majówka na mazurach przyjmuje płatności gotówkowe, karty płatnicze jak i przelewy bankowe.

W hotelu znajduje się 5 sal o różnorakiej wielkości – wszystkie w nowoczesnej i eleganckiej stylizacji, doskonale dostosowane do prowadzenia szkolenia lub spotkań biznesowych – zobacz www. W tych klimatyzowanych, wielofunkcyjnych salach można zorganizować zarówno kilkusetosobowe kongresy jak i mniejsze szkolenia czy też kameralne spotkania. Wszystkie sale mieszczące się w hotelu mają do dyspozycji profesjonalny sprzęt multimedialny – idealny do prowadzenia spotkań biznesowych.

Konferencja

Autor: icannphotos
Źródło: http://www.flickr.com
Sala konferencyjna w Rzeszowie to doskonałe miejsce, gdzie można przeprowadzić różnorodne szkolenia biznesowe. Zarówno wyposażenie pomieszczeń, jak i schludna stylistyka sal, pozytywnie wpływają na odczucia każdego uczestnika. Uroczyste spotkanie lub kongres utrzymane jest zatem w miłej i jednocześnie profesjonalnej aurze. Łączna powierzchnia pomieszczeń to 600m2, dla ponad 600 osób. Istnieje możliwość zarówno połączenia, jak i dzielenia sal. Dla uczestników konferencji udostępniamy przestronny hol oraz taras, gdzie w przerwie konferencji każdy może zaczerpnąć świeżego powietrza.

Porównaj: