Elektroniczny obieg faktur w firmie

Ogarnął Cię fakturowy chaos? Ludzie zatrudnieni w Twoje firmie poświęcają za dużo czasu na analizę rachunków i faktur? Jeżeli Twoja odpowiedź na którekolwiek z wcześniej zadanych pytań jest twierdząca na pewno oznacza to,że powinieneś dowiedzieć się czym charakteryzuje się efektywny obieg faktur w firmie.

Automatyczne rozpoznawanie tekstu

Autor: Efematic
Źródło: http://efematic.pl/
W EFEMATIC pracują specjaliści, którzy zdali sobie sprawę, jak ogromne koszty ponosi firma przez manualną obsługę faktur. Korzystając ze swojej obszernej wiedzy i znajomości innowacyjnych rozwiązań technologicznych stworzyli rozwiązanie pozwalające zautomatyzować proces obsługi faktur i skrócić jego czas o minimum 60 procent.

System rozpoczyna swoje działania od przekształcenia faktury papierowej na cyfrową. Dane z faktury są zamieniane na tabele i zależnie od rodzaju faktury (więcej na ten temat tutaj) system podejmuje dalsze, automatyczne działania. Dla tego etapu definiowane są reguły biznesowe dostosowane do potrzeb klienta, dzięki którym szybko i w znacznej większości przypadków automatycznie, faktury przekazywane są do opłacenia.

Z powyższego rozwiązania korzysta już wiele korporacjinp.przejrzyj ofertę pit 36 2020 pit 36 2020ING, Panasonic, Heineken, czy Ikea. Czas na Twoją firmę. Przyłącz się do usatysfakcjonowanych właścicieli firm, w których żaden z pracowników już nie martwi się przychodzącą korespondencją, a pracownicy działu księgowego zajmują się zadaniami naprawdę ważnymi dla rozwoju firmy.

***

Efematic

Autor: Efematic
Źródło: http://efematic.pl/

Efematic – rozwiązania w zakresie automatyzacji przetwarzania faktur dla firm, biur rachunkowych i korporacji pozwalające na obniżenie kosztów obsługi faktur. Aby dostarczać klientom najlepszą światową technologię firma współpracuje ze światowymi liderami tj. Kofax i Basware.

Źródło: Efematic

Related Post