Zestawiamy torebkę do stroju czy butów?

Torebka żeńska stanowi wizytówkę płci pięknej. Obecnie torebka nie jest noszona już tylko do pakowania gadżetów takich jak komórka, portmonetka, pudrów i różów czy klucze. Wielu specjalistów mody uważa, że torebka jako dodatek świadczy o klasie i guście nowoczesnych dam. Styliści nęcą fasonami, kolorami i odcieniami, kształtami oraz wykwintnością torebek, które kupisz w hurtowni torebek.

torebka turkusowa

Źródło: www.superbag.pl

Hurtownia torebek chcąc dotrzymać kroku za modą, musi wciąż modyfikować swoją ofertę produktową, a jest w czym przebierać, gdyż gatunków torebek jest coraz więcej: od ogromnej klasycznej torebki, kopertówki, z zróżnicowanych dzianin, `ze skóry albo płótna po torebki damskie listonoszki.

W przeszłości wybierano torebkę do koloru i fasonów butów. Aktualnie moda dyktuje nieco inne tendencje: buty i torby nie muszą mieć takiego samego tonu ani być z tego samego materiału, należy bowiem pożegnać się z monotonią. Damy, które dbają o szczegóły, wybierają najczęściej torebki do odcienia ubioru. Torebka jako faktor stroju, powinna współgrać i pasować do wybranej kreacji, może być przykładowo o jeden ton jaśniejsza lub ciemniejsza, a nawet kontrastowa, jeśli chcemy przykuć uwagę.

Mimo wszystko dużo dam stawia na klasykę, sprowadzając torebkę i buty do wspólnego mianownika. Nic w tym osobliwego, gdyż tak naprawdę o wyborze torebki powinna decydować okazja, sylwetka, styl i gust, a nawet humor. Torebka powinna być ozdobą stroju, ale należy dobierać ją do ubrania czy butów z umiarem. Zbytnia dekoracyjność bądź zbyt mocny kontrast, może wywołać odmienny efekt od pożądanego. Ponadto często zdarza się, iż kobiety nabywają torebki uniwersalne, które pasują zarówno do większości ich kreacji, jak i butów.

Torebka niekoniecznie musi być dobrana pod kolor ubioru. Warty uwagi jest gust, fason faktura czy też rodzaj materiału, z którego torebka jest zaprojektowana. Wybór stylu torebki związany jest też często z upodobaniem do renomy, niektóre kobiety są zakochane w torebkach firmy bevers, a jeszcze inne nie potrafią pójść na spotkanie bez torebki David Jones. Pamiętajmy jednak, iż bez zarzutu dopasowana torebka powinna nie tylko dobrze komponować się z garderobą bądź też z butami, ale i być funkcjonalna oraz komfortowa.

Źródło: Torebki Damskie

Related Post