Co począć gdy jedna malutka sprawa niszczy nam nerwy?

Każdy ogół uzupełnia szczegół, ale jest to drobnostka, jaka niekiedy decyduje o powodzeniu całości. Czasami jakaś śrubka czy uszczelka powoduje nieustanne problemy. Są takie momenty, że rzuciłbyś wszystko, a prowokuje cię do takiego postępowania jeden szczegół, który niszczy porządek rzeczy. Niekiedy przecież pojedyncze zero odmienia wszystko. Dostajesz rachunek za telefon, przez pomyłkę miast wartości dwanaście tysięcy widnieje tam niespotykana suma: sto dwadzieścia tysięcy. Ogarnia cię furia, a najmniej korzystne jest to, że masz zły dzień. Ta ”pierdoła” ciebie załamała.

Autor: Warszawska Szkoła Fotografii

Może w inny dzień rozbawiłby cię ten błąd, lecz nie obecnie, teraz nie jest ci do śmiechu, tym bardziej, że dzwonisz na infolinię, a tam otrzymujesz komunikat, że problem zostanie sprawdzona. Nie żadne zapewnienie w stylu: nasz błąd, lecz Pani|Pan notuje skargę, będzie reklamacja. Jesteś pewny, iż to ogromny błąd, ale nie możesz tego od razu ocenić, gdyż wszystko trzeba dokładnie sprawdzić. Ty już jesteś jednakże zdenerwowany na cały dzień, przez jedno głupie zero…

Inna wpadka. Masz własne studio, jesteś fotografem. Pracujesz w nim o każdej porze dnia, gdyż jesteś klasycznym fotografem studyjnym.

Nie czekaj – tylko wejdź na pełny wpis, z którego dowiesz się wielu ciekawych informacji dotyczących tego tematu.

Czasami jednakże musisz wyrywać włosy z głowy, bo przykładowo takie trzpienie się gdzieś zawieruszają, tak samo inny sprzęt studyjny, jak uchwyty. Dobra oferta dla fotografów: trzpienie do statywu. Już nawet zaakceptowałeś to, iż co jakiś okres zepsuje się jakiś zasilacz studyjny, myślisz, wypadek, lecz nie możesz zaakceptować tego, iż coś ci się gubi, drobny detal, który rozwala całą robotę, jest to niszczycielskie dla porządku dnia, wywraca do góry nogami cały plan… Nie denerwuj się i spójrz na dobre zasilacze studyjne.

A teraz okoliczność ż życia wzięta. Rozkręcasz baterię łazienkową, skręcasz, zamieniasz na nowy model. Wszystko fajnie, ale po włączeniu wody nagle zaczyna cieknąć.świetne źródło skup rtv i agd warszawaNiby pierdoła, głupia uszczelka, ale gdzie ona się podziała, gdzie ona zniknęła. Prowadzisz poszukiwania w wannie, na podłodze, wołasz syna, który ma sprawniejsze oczy, aby ci pomógł, lecz jej nie ma. Takie szczegóły, a psują cały efekt. Jeśli mówi się na coś malutkiego, co sprawia zadowolenie, dobrze: mała rzecz a cieszy, to na coś złego powinniśmy mówić: mała rzecz a strzępi nerwy!