Program dla działów księgowych

Zakładając własną firmę, każdy z przedsiębiorców musi podjąć decyzję dotyczącą sposobu prowadzenia księgowości i formy opodatkowania swojej firmy. Dzięki podatkowej księdze przychodów i rozchodów, przedsiębiorca może zapisywać zdarzenia gospodarcze które zachodzą w jego przedsiębiorstwie. Podatkowa księga przychodów i rozchodów służy do ustalenia dochodu lub straty danego podatnika, za pomocą chronologicznego spisu przychodów oraz poniesionych kosztów z tytułu prowadzonej działalności gospodarczej. Ustalenie wysokości podatku dochodowego dokonuje się wedle zasad ogólnych – skala podatkowa albo podatku liniowego.

księgowa

Autor: John Davis
Źródło: http://www.flickr.com
Prawo narzuca formę jak i sposób prowadzenia podatkowej księgi przychodów i rozchodów. Pośród najbardziej znanych sposobów prowadzenia księgi przychodów i rozchodów, rozróżnia się: ręczne wpisy operacji gospodarczych; komputerowy program dla księgowych oraz KPiR on-line.Pragnąc zaoszczędzić czas, stres jak i pozbyć się nieścisłości, zw. z odręcznym rejestrowaniem sytuacji gospodarczych, warto zastanowić się nad komputerowym prowadzeniem księgi przychodów i rozchodów, który w sposób łatwy dokona spisu sprzedaży, kosztów oraz dokona podstawy opodatkowania. Program Kpir online opublikował to prosta, wygodna i intuicyjna usługa. Całościowy pakiet programów, w 1 aplikacji dostarcza wszelkich niezbędnych narzędzi do całkowitej obsługi przedsiębiorstwa – począwszy od zarządzania sprzedażą produktów i usług, przez gospodarkę magazynową, a skończywszy na obsłudze księgowości KPiR. Prosty w obsłudze interfejs pozwala w łatwy sposób wystawiać faktury VAT i rachunki, rejestrować koszty i płatności, tworzyć sprawozdania finansowe spółek, ciekawostka rejestry itp.
przy komputerze

Autor: AlphaLab Startup Accelerator
Źródło: http://www.flickr.com
Program ten jest ceniony na rynku księgowym, już od 25 lat i usprawnia pracę małych i średnich przedsiębiorstw jak i biur rachunkowych.Program polecany jest dla przedsiębiorstw, gdzie stosowana jest mała księgowość: kpir lub Ryczałt (zobacz ryczałt samochodowy) Ewidencjonowany. Na rynku to jedyny program księgowy, który można samodzielnie skonfigurować. Można wybrać m.in.: kpir, ZUS składki, pod tym adresem szybko zdobędziesz podpowiedź środki trwałe, faktury VAT, kilometrówkę. Za sprawą tego jest przydatny dla każdej firmy bez względu na sposób księgowania. Program jest często aktualizowany i zgodny z obowiązującymi przepisami.

Nie ma co zwlekać, takie rzadkie okazje należy prędko wykorzystać, więc nie czekaj i szybko sprawdź kompletną ofertę (https://it-solve.pl/uslugi-programistyczne/tworzenie-aplikacji-internetowych/).

Dodatkowo można także skorzystać z bezpłatnego e-szkolenia, które ułatwia wdrożenie do programu.