W obecnych czasach trzeba inwestować w nasz rozwój

Aktualnie łatwo rozpłynąć się w morzu szarości. Ciężko jest się wyróżnić. Ci, co nawet chcą tego dokonać zderzają się ze ścianą. Zgłaszają się do różnorodnych reality show czy talent show i odkrywają się przed całą Polską. Decydują się na to, ponieważ chcą być znani i coś zdobyć, to normalne, nie ma co tego krytykować, co z tego, gdy są tylko marionetkami w rękach zawodowych graczy – specjalistów z branży medialnej. Skończy się sezon talent show, przyjdą następni, a Ci co do tej pory byli rokujący nadzieję na przyszłą karierę zostaną prędko zapomniani.

To oczywiście problem w każdej sferze życia. Wiedzą o tym ludzie, którzy byli już naprawdę wysoko, a aktualnie muszą się schylać bardzo nisko, żeby podnieść coś z podłogi. Nie da się zawsze być na szczycie, sława trwa zazwyczaj przysłowiowe pięć minut.

Tak pochłonął Cię ten wpis, że masz chęć na kolejne posty? Najmniejszy kłopot. Najnormalniej w świecie wejdź w hiperłącze do strony i czytaj do woli.

To nie znaczy jednakże, że należy w ogóle zrezygnować ze starań.

Zgodnie z zasadą: żyć szybko, umierać młodo, niekiedy lepiej przeżyć szybkie, aczkolwiek ekscytujące życie niż męczyć się sto lat w mękach. Może to zbyt brutalny przykład, ale uzmysławia on w jakim sensie jesteśmy w stanie podejść do tego zagadnienia. Podejdź do swojego życia, jak do przygody, która ma kres. No tak, ma, lecz nie trzeba o tym myśleć, zrób więc wszystko, by żyło Ci się bardzo dobrze na co dzień.

Interesująca wiadomość? Jeżeli tak sądzisz, ponadto sprawdź ten odsyłacz – zobaczysz znacznie więcej w ofercie, która tyczy się rozważanej tutaj problematyki.

Za często spoglądasz w niebo, liczysz na cud?

To bezcelowe, bo cuda nie istnieją, wiem, że zdajesz sobie z tego sprawę, lecz jednak po raz kolejny wierzysz, iż jednakowoż, że może akurat dziś właśnie się poszczęści…Zamiast takich wyobrażeń kształć się nieustannie, chcesz się lepiej prezentować, mieć korzystniejsze relacje w kontaktach międzyludzkich zapisz się na szkolenie interpersonalne ( ciekawa oferta umieszczona jest tu), pragniesz wykształcić w sobie cechy przywódcy, gdyż to pomoże Ci zrobić karierę w Twojej branży, nie czekaj ani chwili dłużej, skorzystaj ze szkolenia z zakresu przywództwa.

szkolenie

Autor: QSC AG
Źródło: http://www.flickr.com

Tych, i paru pozostałych, niezbędnych umiejętności nie nauczysz się siedząc w mieszkaniu i rozmyślając lub spoglądając w niebo oczekując na gwiazdkę z nieba. Tylko praca nad własnym charakterem i parcie do przodu (lecz nie „na szkło”) sprawi, iż staniesz się solidnym zawodnikiem, a nie gwiazdką na jeden sezon, o jakiej wszyscy prędko zapomną. I jeszcze coś, nie ma drogi na skróty, by coś zdobyć potrzebujesz kluczy, wyważenie drzwi może i dobre, ale tylko w filmach.