Zainwestuj w elektroniczny obieg faktur w twoim biznesie

Komputeryzacja nie tylko uprościła archiwizację faktur. Stała się również dużym ułatwieniem w zarządzaniu przedsiębiorstwem. Dziś prowadzenie przedsiębiorstwa jest wykonalne bez opuszczania fotela. Znacznym ułatwieniem są wszelkiego rodzaju systemy mobilne ułatwiające prowadzenie sklepu w Internecie czy elektroniczny obieg dokumentów. Obieg elektroniczny znacząco minimalizuje ilość czasu potrzebną do wykonania zadania, a oprócz tego zapobiega generowaniu niepotrzebnych dokumentów w firmie. Wszystkie faktury są bowiem składowane w pamięci komputera, bądź na zewnętrznym serwerze. Jest to szczególnie potrzebne gdy prowadzi się małe przedsiębiorstwo.

Dokumenty

Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu
Usprawnienie systemu
Każda współczesna firma jest wyposażona w oprogramowanie ułatwiające obieg faktur w firmie. Nie wszystkie dostępne opcje są jednak konieczne do właściwego funkcjonowania obiegu. Niewielki sklep internetowy nie będzie potrzebował skomplikowanego oprogramowania. Obieg faktur w takim przedsiębiorstwie trwa bowiem mniej niż w wypadku konsorcjum zatrudniającego bardzo wielu ludzi. Oznacza to, że można zrezygnować z części funkcji dawanych przez oprogramowanie, co pozwoli zaoszczędzić wirtualną przestrzeń , a co najważniejsze cenny czas. Każdy system pozwala na skonfigurowanie swoich możliwości na potrzeby przedsiębiorcy, dokumentacja dołączona przez producenta jest w tym procesie niezwykle pomocna.

Polecane systemy
Przodującym producentem oprogramowania ułatwiającego obieg faktur w większych i mniejszych przedsiębiorstwach jest firma Kofax. Systemy oferowane przez tę firmę są używane i poważane w przedsiębiorstwach na całym świecie. W celu poznania oferty przedsiębiorstwa, należy w wyszukiwarce internetowej wpisać frazę „kofax partner”. System partnerski pozwala ponadto na bezpieczne przesyłanie dokumentów pomiędzy przedsiębiorstwami mającymi dostęp do tego systemu. Dostęp do systemu jest zupełnie darmowy, przedsiębiorca ma ponadto dostęp do bezpłatnej pomocy w razie awarii, oraz bogatej dokumentacji technicznej.

Uzupełniające treści odnoszące się do analizowanego zagadnienia również są emocjonujące – więcej pod tym linkiem. Kliknij więc tutaj i przekonaj się, że to prawda.

Tylko niektóre, bardziej zaawansowane możliwości systemu są płatne (EFEMATIC).