A może założymy hotel przy drodze?

Otworzenie przydrożnego hotelu i restauracji to świetny pomysł na firmę. Jeśli wzrasta nadal ruch na polskich drogach, nie może za bardzo zaprzątać biznesmenom widmo braku klienteli. No wiadomo: ryzyko istnieje, chociażby z tego powodu, że w tym momencie chętnie użytkowana szosa może być prawdziwą żyłą profitów, lecz potem zbudowana autostrada mogłaby odebrać zmotoryzowanych.

madrezakupy.pl
Jednakże czynnika ryzyka nie można zniwelować nigdy, jeżeli ktoś nie jest ryzykantem powinien na serio zastanowić się czy być może praca w urzędzie, generalnie na ciepłym etacie, nie byłaby bardziej wskazaną możliwością. Ten człowiek, który potrafi zaakceptować dużą dozę ryzyka, a do tego orientuje się jak bardzo istotne w biznesie są inne zagadnienia, np. wytężona praca, bez dwóch zdań powinien rozpocząć na bardziej poważnie podejść do kwestii zakładania przydrożnego obiektu.

Spora to inwestycja: samo zaopatrzenie hoteli i restauracji w niezbędne sprzęty to ogromny wydatek, lecz tak naprawdę to co daje fajne dochody, w większości przypadków musi początkowo zwiastować znaczące wydatki. Gdyby otworzenie przydrożnego hotelu, razem z gastronomią, było małym wydatkiem, zapewne poruszając się naszymi szosami, dostrzegalibyśmy dużo większą liczbę tego typu miejsc. To co jeszcze można podpowiedzieć na temat przydrożnego biznesu?

Pokój hotelowy

Autor: Schezar
Źródło: http://www.flickr.com

Fajnie jeśli będziemy w stanie uszczknąć trochę weselnego tortu – jeżeli generalnie wesela w Polsce są wielce odświętne, naturalnym jest to, że jakby nie patrzeć pociągają za sobą duże wydatki (więcej o zaopatrzeniu w produkty gastronomiczne).

Ciekawi Cię, czym są autorskie źródła (http://www.psmtechnik.pl/attyki,11,pl)? Jeśli tak, to powinieneś kliknąć w poniższy link i tam znajdziesz dużo frapujących treści w tym temacie.

W szczególności sale weselne niemało kosztują! Praktycznie każda sala weselna jest żyłą złota, chociaż wiadomo, iż czymś mocno ciężkim jest wbicie się do tej branży. Być może odpowiednim rozwiązaniem jest to, aby początkowo nieco spuścić z początkowej ceny? Czyli chociaż chcielibyśmy od początku zarobić duże pieniądze, to jednakże nie powinniśmy zapomnieć o najbardziej istotnym: naprawdę istotne jest to by od początku zebrać pozytywne opinie. Zadowolony gość wesela z wielką chęcią poleci prowadzony przez nas hotel, salę na wesele, własnym znajomym, rodzinie, itp.