Zakupy nowej generacji

pieniądze

Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu

Kolejki na poczcie czy ajencjach pocztowych skutecznie odstraszają nawet najwytrwalszych fanów tradycyjnych sposobów płatności. Czasy, gdy opłat dokonywało się tylko przy okienku agencji pocztowej już przeminęły. To bardzo dobra wiadomość, bowiem teraz jesteśmy w stanie opłacać należności za zakupy nie wychodząc z domu i co warto podkreślić– zupełnie nieodpłatnie.Mikropłatności – krótki przewodnik.

Od lat zauważono zapotrzebowanie na rynku na możliwość regulowania niewielkich sum, który będzie bezpieczny, szybki i skuteczny. Sposób taki określany jest jako płatności smsem. Dokonywane są za pomocą tak zwanych wirtualnych portmonetek przez logowanie się na stronę www.. Jesteśmy w stanie w ten sposób zakupić przedmioty o niewielkiej kwocie np: prasa, transmisji wideo, dostępu do stron internetowych czy do zamieszczania ogłoszeń. Mikropłatności są pozbawionym ryzyka sposobem zarządzanie środkami pieniężnymi oraz co istotne, wystarczą cztery kliknięcia aby opłacić transfer wideo czy zakup. SMS – telefon wystarczy do zakupów.Podobnym wynalazkiem ułatwiającym dokonywanie szybkich zakupów są kody sms. Służą one do potwierdzania zakupów dokonywanych za pośrednictwem serwisuinternetowego albo telefonicznego. Składają się one z sześciu liczb przepisywanych w okienko serwisu lub podawanych konsultantowi. Kody sms są nie ryzykownym sposobem zatwierdzania płatności bezgotówkowych. Należy jednak mieć na uwadze, że kilkukrotne podanie nieprawidłowego sms kodu zablokuje nam dostęp i będziemy musieli ponownie uwierzytelnić nasze konto.

Pieniądze, Euro

Autor: http://sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu

Bezpieczeństwo na pierwszym miejscu.

Wszystkie internetowe sposoby płatności są doskonale zabezpieczone tak, aby nie mogły być dokonane przez niepowołane ręce. Jeżeli chodzi o mikropłatności jak też płatności smsem należy pamiętać aby nie podawać swoich haseł bankowych i kodów sms innym osobom.

Dokonywanie opłat nigdy nie było tak szybkie i łatwe jak teraz – ciekawy artykuł. Mając dostęp do internetu oraz komputera swobodnie jesteśmy w stanie opłacać rachunki, dokonywać zakupów w internecie czy zarządzać swoimi oszczędnościami. Jest to nieodzowne w erze pośpiechu i braku czasu. Świnka skarbonka nie będzie już użyteczna a my, nareszcie będziemy mogli być spokojni nie zamartwiając się o nasze oszczędności. rachunki – godne zaufania biuro rachunkowe Wrocław Fabryczna