W jaki sposób kilkoma trikami polepszyć wygląd salonu z ekskluzywną odzieżą dla wytwornych pań?

Jeśli jesteśmy w posiadaniu sklepu z luksusową odzieżą, koniecznie musi wyglądać on idealnie. Pełne wdzięku wnętrze zachęci klientki oraz spowoduje, iż poczują się u nas dobrze. W jaki sposób kilkoma trikami możemy uczynić salon z odzieżą jeszcze piękniejszym?

sklep odzieżowy

Autor: eyecmore
Źródło: http://www.flickr.com
Pierwsza sprawa – idealny porządek.

Chcesz przeczytać inne równie pomocne sugestie? Jeżeli tak, to zobacz tutaj porady prawne lubin, a na pewno nie odczujesz zawodu.

Szklane półki zbierają kurz, a jasne posadzki bardzo szybko się brudzą, lecz – niezależnie od dekoracji wnętrza – w ekskluzywnym sklepie odzieżowym musi być utrzymany ład. Kolejna kwestia – dekoracje ze szkła. Flakon z dekoracją, półki i drzwi ze szkła w zestawieniu blaskiem światła nadadzą wnętrzu przytulnego charakteru i rozproszonego światła, a dodatek ciemnych elementów (sofa, czarne wieszaki, zastawa, kawiarka) sprawią efekt luksusu.

W ogóle przestrzenie o kontrastowych kolorach, bez feerii barw tylko spokojniejsze, będą sprawiały lepsze wrażenie. Jeżeli decydujemy się na taflę szkła w miejscu drzwi, okucia do drzwi szklanych również powinny być dobrze dobrane. Dobrze jest zdecydować się na chromowane albo niklowane. Jeżeli zdecydujemy się na coś w kolorze srebra, szybciej będzie dobrać inne elementy. Przykładowo – wielkie lustra przemysłowe. Lustra są przecież bardzo istotnym elementem całego salonu, lecz pełnią także kilka dodatkowych funkcji – optycznie powiększają pomieszczenia i duplikują rzeczy, na jakich nam zależy.

Duży kwiatek w naszym salonie postawiony tak, by odbijał się w lustrze spowoduje, iż będzie trochę bardziej zielono, a powszechnie wiadomo, że barwa ta dobrze się kojarzy i powoduje, iż wzrok nam odpoczywa. Lustra przemysłowe oczywiście także mogą wizualnie wyszczuplać i dodawać centymetrów, dlatego warto o tym pamiętać. Ustawienie lustra pod określonym kątem nawet we wnętrzu o obniżonym suficie pozwoli klientkom podziwiać całą posturę. Koniecznie dopilnujmy, aby nasze lustra były jednolitą taflą. Zarówno usuwanie rys ze szkła jak i luster to praca, którą możemy wykonać w warunkach amatorskich, ale zniszczenie szyby nieumiejętnym doborem produktów albo narzędzi również może się przytrafić. Usuwanie rys ze szkła warto zlecić profesjonalistom – .

moda damska

Autor: Axami
Źródło: Axami
Pamiętajmy o tym, iż pomimo że z ust żadnej klientki raczej nie padnie komplement, że mamy ładne okucia do drzwi szklanych, jakie posiadamy w salonie, wszystkie elementy – okucia, drzwi, lustra i ramy, będą składały się na całokształt i tworzyć spójny wizerunek sklepu.