Jeśli zamierzasz nabyć nowy pojazd obligatoryjnie przeczytaj poniższy tekst.

Każdy marzy o posiadaniu dobrego auta. Sprawdzony pojazd jest w szczególności ważny dla właścicieli firm, którzy prowadzą własny biznes. Są rozmaite formy kupna auta, my przedstawiamy jedną z nich.
Leasing – co to takiego?
Leasing to forma dzierżawy. Co to znaczy? Jeżeli decydujemy się na leasing pojazd na który się zdecydujemy nie jest naszą własnością.

Jesteśmy wyłącznie jego użytkownikami. Zapytacie: czy to w ogóle ma sens? Zdecydowanie tak. Leasing jest znakomitą ofertą ze względu na eliminację formalności do niezbędnego minimum. Gdy zdecydujesz się na leasing będziesz potrzebował jedynie dowodu osobistego i prawa jazdy. W przypadku dzierżawy droższych aut, firma leasingowa zapewne poprosi Cię o zaświadczenie o dochodach,piastowanym stanowisku a także wyciąg z banku.Rodzaj potrzebnej dokumentacji jest uzależniony od auta na jakie się zdecydujesz.
leasing

Źródło: www.wagi-elektroniczne.pl
Dla kogo jest przeznaczony leasing?
Panuje wszechobecne przekonanie, że leasing jest jedynie dla przedsiębiorców. To nieprawidłowe stwierdzenie.
Dlaczego? Ponieważ leasing jest znakomitą ofertą zarówno dla osób, które prowadzą swój biznes, jak i dla osób fizycznych.

Serdecznie zalecamy te informacje do poczytania. Znajdziesz tu wiele przydatnych porad, które warto wprowadzić w swoim życiu.

Jeżeli masz wolny zawód i Twoje dochody nie są stałe leasing będzie dla Ciebie znacznie bezpieczniejszą i bardziej osiągalną opcją. Dlaczego? Kiedy zdecydujesz się na leasing, Twoja zdolność kredytowa nie będzie miała większego znaczenia. Firmy leasingowe są zdecydowanie mniej rygorystyczne niż banki. Musisz mieć świadomość, że gdy decydujesz się na kredyt, procedury powiązane z nabyciem przedmiotu są znacznie bardziej skomplikowane. Jednym słowem: leasing jest prosty i zdecydowanie mniej ryzykowny. Dodatkowo mówi się, że leasing jest w odniesieniu do kredytu bardziej opłacalny ze względu na korzyści podatkowe.

Samochód nowy czy używany?
Wielu przedsiębiorców niejednokrotnie decyduje się na kupno używanych aut. Czy decydując się na leasing, także będą mieli taką możliwość? Zdecydowanie tak! Musimy mieć świadomość, że możemy dzierżawić zarówno auta nowe, jak i używane. istnieje jednak jedno zastrzeżenie: jeśli chcemy posiadać używany samochód i zdecydujemy się na leasing, nasze auto powinno mieć maksymalnie 11 lat. Wysokość leasingu w przypadku aut nowych, oraz używanych, jest taka sama, czyli wynosi 80% całej wartości pojazdu.
Czy leasing dotyczy wyłącznie samochodów?
Leasing nie jest związany wyłącznie z użytkowaniem auta. Jesteśmy w stanie wydzierżawiać zarówno samochody, a także rozmaitego rodzaju maszyny i urządzenia niezbędne do sprawnego funkcjonowania biznesu.

W zależności od dziedziny gospodarki, w której działamy jesteśmy w stanie leasingować sprzęt i oprogramowanie komputerowe, a zatem: komputery, notebooki,drukarki, kopiarki czy urządzenia wielofunkcyjne. Jeśli działamy w gastronomii jesteśmy w stanie leasingować rozmaitego rodzaju sprzęt gastronomiczny, jak i meble potrzebne do wystroju lokalu. Leasing jest świetną opcją na tzw.

Odpowiada Ci ten tekst? Jeżeli masz chęć uzyskać więcej danych, odszukaj www, które posiada nie mniej ciekawe informacje.

“początek”, kiedy stawiamy swe pierwsze kroki w biznesie i nie chcemy inwestować w zakup własnego sprzętu.

Related Post