Organizacje normalizacyjne

Międzynarodowa Organizacja Normalizacyjna – ISO (z ang. International Organization for Standardization) to krajowe organizacje normalizacyjne. Standardy ISO są wdrażane w firmach gdyż jest to obowiązkowe, też podnosi jakość produktów i usług.

papier
System Zarządzania Jakością ISO 9001 jest najpopularniejszym systemem.

Nie masz pewności co do tego tematu? Po prostu sprawdź informacje (http://transleo.pl/) opublikowane dokładnie tu. Wszystko jest dogłębnie wyjaśnione.

Jego wdrożenie i uzyskanie certyfikatu na zgodność z normą ISO 9001:2000 przynosi szereg wymiernych korzyści przejawiających się np w : podniesieniu prestiżu na rynku lokalnym i krajowym i zapewnieniu systemowego zarządzania zasobami, wiedzą oraz obsługą klienta.

Szkolenia z zakresu powyższych systemów zarządzania przeprowadza Centrum Doradczo- Szkoleniowe Malon. Firma ta działa już w swojej branży od ponad 10 lat i cieszy się dużym doświadczeniem oraz skutecznością.

Zainteresował Cię opisywany tekst? Jeśli tak, to użyj linku, żeby poznać większą ilość zbliżonych informacji. Bez wahania kliknij zatem ten link.

Źródło: http://www.iso.org.pl/

Related Post