Fantastyczny kostium na bal przebierańców to sen każdego smyka

Niejeden szkrab w przedszkolu albo szkole chce iść na bal przebierańców. Istotne jest to, by kupić mu najfajniejszy kostium.
Z pewnością każdy dorosły pamięta bale przebierańców, które odbywały się w szkołach, gdy był mały.

komornik

Autor: Linds Panther
Źródło: http://www.flickr.com

nauczyciel

Autor: Metropolitan Transportation Authority of the State of New York
Źródło: http://www.flickr.com
Do teraz znaczna ilość osób posiada stare zdjęcia, na których szczęśliwe dzieci były przebrane za królów, kowbojów, królewien lub wróżki. I tymi smykami byliśmy my. Obecnie nasze szkraby zaczęły już edukację i także są organizowane bale przebierańców. Jednak dzisiaj wszystko jest łatwiejsze. Dawniej strój na zabawę szyły nasze mamy lub ciocie i musiały główkować, gdzie zdobyć różne jego części czy upiększenia. W sklepach były przecież pustki. A dzisiaj wystarczy, że nasze maleństwo zakomunikuje nam, za kogo chciałoby być przebrane i w pięć minut można zamówić kostium przez internet. Musimy znać jeszcze wzrost swego smyka. To byłoby tyle. Po kilku dniach do drzwi zapuka kurier (patron service spółka z ograniczoną odpowiedzialnością) z najpiękniejszym strojem w paczce. Dziewczynki zwykle pragną przebierać się za królewny z bajek Disneya, a chłopcy za kowbojów albo wampiry. Rzecz jasna moda się zmienia i strojów jest w sklepach coraz więcej. Są one pięknie wykonane. Naprawdę tak starannie, że aż dziw bierze, że to tylko kostium na bal.

Niejedna dziewczynka poczuje się jak prawdziwa księżniczka w sukience z koroną, a chłopczyk dzielnym rycerzem w zbroi z mieczem w ręku. Obecnie popularne stają się nawet bale przebierańców dla dorosłych. Oni jednakże wolą przebierać się za diabełki, zombi czy postacie z horrorów.

Related Post