W jaki sposób zorganizować swoją niewielką loterię fantową?

Jednym z bardziej interesujących pomysłów na reklamę przedsiębiorstwa jest organizowanie loterii fantowej. Wbrew pozorom nie jest to niezwykle skomplikowane. Trzeba pomyśleć o niej naturalnie odpowiednio wcześniej, ale sam pomysł nie musi wcale być doszlifowany w 100% już na początkowym etapie.
Moglibyśmy bowiem korzystać z porady fachowców, którzy nam przy zorganizowaniu takiej loterii dopomogą.

Vincent Sp.

Przygotowaliśmy dla Ciebie kolejne atrakcyjne informacje na ciekawiący Cię dział. Przejdź do kolejnego tekstu i  <a href="https://biuro-protax.pl/artykuly/stir-poluje-na-firmy-i-blokuje-konta-bankowe/">czytaj wpis</a>.</p>
<p>z o.o.’ title=’problemy’ style=’margin:9px;’/></p>
<div class=
Autor: Vincent Sp. z o.o.
Źródło: http://www.vincent.pl/
Należy przeliczyć, jak dużo ludzi będzie sprzedawać losy niewielkiej loterii z nagrodami, by uzyskać oczekiwany przez nas dochód. Powinniśmy także dostosować właściwą liczbę punktów handlu i wprowadzić wolontariuszy. W następnej kolejności trzeba ponadto obliczyć ilość spodziewanych klientów. Przykładowe obliczenia mogłyby wyglądać w taki oto sposób: oczekiwany zarobek z takiej loterii z nagrodami to 5000 zł. Niezbędna wartość nagród to 30% z 5000 złotych, czyli ok. 1500 zł. Liczba kuponów w cenie 2 złotych to 25 szt. Czas trwania imprezy to 4 godziny, zatem 240 minut. Niezbędna liczba osób oferujących losy na taką loterię – przy założeniu sprzedania jednego losu na minutę to jedenaście osób * 240 minut * 1 los.
Trzeba również uzbierać nagrody oraz fanty. Wymagane jest posiadanie wyróżnień o wartości nie mniejszej niż 30% pożądanego przychodu. Należy zaciekawić całą loterią regionalne markety, producentów, warsztaty czy agentów ubezpieczeniowych.

Jeśli zaintrygował Cię nasz tekst, to przejdź na adres tej strony (https://www.eccoholiday.com/hotel-hiszpania-tossa-beach-center-0170323.html) i pod nim wyszukasz dużo więcej szczegółowych wiadomości.

Taka loteria może im się spodobać, gdyż za małą darowiznę rzeczową otrzymają wspaniałą promocję na losach albo dostęp do setek uczestników Twej loterii. Sponsorem mogłaby być także drukarnia, która będzie drukować losy.

Musimy również przygotować wspomniane losy. Trzeba obliczyć jak dużo losów będzie niezbędnych. Zastanów się kiedy oraz kto będzie je nabywać, a potem dopasuj je do zapotrzebowań.

Related Post