W jaki sposób zorganizować loterię fantową?

Loterię fantową możemy wdrożyć w organizację nieomal każdej imprezy. Zabawa na pewno będzie wyśmienita!
Ubaw z wygranej należy się każdemu uczestnikowi, dlatego trofeów winno być tak dużo, jak wielu zaproszonych ludzi plus parę ponadplanowych, na wszelki wypadek, gdyż może ktoś z gości przyprowadzi ze sobą kogoś jeszcze.

rachunki

Fantem może stać się wszystko: zaczynając od “złotej myśli” (pięknie wypisanej na niewielkim kartoniku) do miotły (tego typu wygrana na pewno wymaga ogromnego poczucia humoru).

Czy prezentowana tutaj sprawa jest dla Ciebie niebanalna? Jeśli tak, to inne tego rodzaju materiały zobacz pod adresem, który znajdziesz tutaj. One także Cię zaciekawią.

Ważne będzie, ażeby trofea posiadały zbliżoną wartość . Lepiej jest nie mieszać względnie cennych obiektów z opakowaniami gum do żucia ani także fantów odwołujących się do jakiegokolwiek poczucia humoru z przedmiotami całkowicie na serio. Decydujący jest pomysł. Ciekawie może wypaść loteria, w jakiej wszystkie fanty były zrobione przez uczestników – mile widziane będą na pewno własnoręcznie stworzone jak też własnoręcznie oprawione malunki. Trofea możemy także po prostu zgromadzić zawczasu wśród znajomych. Przyjmujemy każdy darowany drobiazg, jednak krytycznie go następnie oceniamy – nie może być zniszczony, chyba że zniszczenie nadaje mu szczególną wartość, na przykład jest to niepowtarzalny egzemplarz “Pana Tadeusza” naznaczony interpretacyjnymi uwagami belferki od polskiego!

sprzedaży

Autor: Public Stock
Źródło: http://www.flickr.com
Jeśli planujemy nabyć trofea, poszukujmy rzeczy dowcipnych jak też niekosztownych. Nabywajmy takie rzeczy, które sami chcielibyśmy zyskać.

Jeżeli trofea pozostały już opakowane, organizatorzy muszą wyprodukować bilety loteryjne. Najprościej zdołamy to wykonać, numerując trofea a także na odrębnych karteczkach wypisując takie same numerki. Kartki zwijamy i skończone.

Related Post