Jaka gra w więzienie da swym grającym wiele emocji?

Dzisiaj możemy grać w przeróżne gry Internetowe. Są to rozgrywki zręcznościowe albo łamigłówki. Można również zagrać w grę pod tytułem “Napad 2”, w czasie której wykonujesz różne zadania.
Zadanie przygotowawcze polegać będzie na dostaniu się na port lotniczy i należy pozbyć się wrogiego gangu.

Adwokat

Autor: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu
usługa

Autor: Donnie Nunley
Źródło: http://www.flickr.com
Pilot przechodzi do hangaru i kradnie statek powietrzny. Gdy wybijemy jedną falę wrogów, przybędą następni pojazdami. Będą oni blokować startowy pas, więc dobrze jest, że pilot to nie stuprocentowy laik. Kiedy zacznie on jazdę po startowym pasie, należy ochraniać go wszystkimi metodami. Kiedy pilot wzniesie się w górę, bezpiecznie musi dolecieć na lotnisko w zatoce, i wylądować w określonym miejscu. W tym samym czasie trzeba zająć się innymi członkami gangu albo uciekać z miejsca tego wydarzenia. Kolejnym wymaganym pojazdem jest więzienny autokar. Wystarczyłaby do tej roboty jedna osoba. W takiej gierce gra się w grupie, lecz każdy mógłby do zadania podejść na własną rękę. Autobus eskortowany jest przez helikopter, dlatego też trzeba się zająć nim najpierw. Pozostali w tym czasie mogliby przygotować blokadę i zrabować autokar. Ważne jest, żeby nie uszkodzić go podczas grabieży, ponieważ misja okaże się przegrana.

Skoro jesteś pewien, że ten wątek jest dla Ciebie absorbujący, to zobacz, że także praktyczna treść (http://pitax.pl/) posiada nie mniej cenne wiadomości – wejdź tu.

Należy zawieźć go do wskazanego miejsca. Taka gra w więzienie (polecam ofertę dotyczącą: sprawy karne wrocław) to idealna rozgrywka w grupie.

W następnym zadaniu trzeba podzielić się na 2 ekipy. Jedna grupa to przebrani policjanci, a druga to złodzieje. Policjanci mają za obowiązek zdobyć policyjny wóz i zgubić pościg. Następnie muszą skierować się na posterunek. Wejść należy do budynku oraz wziąć z biurka rozkład jazdy, a potem powrócić do samochodu. Trzeba ponadto pojechać autem pod wskazane miejsce. Znajdują się tam zbiorniki z paliwem. Należy podpalić pojazd oraz zawieźć dokument do miejsca, w jakim zorganizowany był napad. Grabieżca posiada jednak więcej roboty. Dojechać należy do doków i wejść na wskazany statek.

Tam przedrzeć należy się na dziób, pozbywając się rywali, którzy chowają się między kontenerami. Po dojściu do celu trzeba wejść na kontener i zabić innych niedobitków. Następnie trzeba podejść do wyznaczonego kontenera.

Related Post