Jak można pomóc zwierzakom?

Kiedy zauważamy zwierzaki uwięzione w makabrycznych warunkach, przemieszczane parędziesiąt godzin w mrozie bądź upale, wyczekujące na swą śmierć, odczuwamy bezsilność.
Choć sytuacja może zdawać się beznadziejna, są efektywne sposoby pomocy cierpiącym istotom wymagające tylko minimalnego zaangażowania , Na pewno nie kupuj skór oraz futer ani akcesoriów z nich sprawionych.

Niewielu zdaje sobie sprawę, iż futerko to nie tylko płaszcz, lecz również pompony, obszycia kołnierzy. Skórzane torebki bądź paski nie pochodzą z odpadów hodowli przemysłowej. Tak dla futra, jak także drobnych dodatków zwierzaki zabijane są codziennie. Tyczy się to nie jedynie krów czy lisów, ale też egzotycznych zwierząt, z jakich robi się portfele oraz ekskluzywne torebki.
fundacja

Autor: Damzy Adam Islaam
Źródło: http://www.flickr.com
Świadomy Wybór najlepszym sposobem na pomaganie zwierzętom. Każdego dnia masz wybór. Tylko od Ciebie będzie zależeć co nabędziesz w sklepie, co skonsumujesz, skąd będzie pochodzić Twe jedzenie.

Jeśli opisywana kwestia jest dla Ciebie pomocna, zobacz oprócz tego więcej szczegółów w ofercie (https://www.korepetycjezinformatyki.pl/) tutaj – te informacje również nie mogą pozostać niezauważone!

Co można uczynić? Z pewnością nie kupuj jaj z tak zwanego chowu klatkowego, wybieraj zamienniki nabiału, jak na przykład napoje roślinne: ryżowe, kokosowe, nie marnuj pokarmu. Wesprzyj finansowo jakąś z organizacji pracujących na rzecz zwierząt, może być to dowolna fundacja (fundacje 1%) działająca legalnie. Każdy grosz się liczy, a najmniejsza wpłata jest cząstką wielkiej sumy działań. Strategii na wsparcie zwierząt jest dużo.

Pamiętaj – każdego dnia Twe wybory oraz działania mają ogromne znaczenie, dokładnie jednakowo jak przedsięwzięcia aktywistów prozwierzęcych. Tylko od Ciebie zależy, jakim kierunku postanowisz pójść?

Related Post