Niezbędne gadżety każdej brzemiennej kobiety

Tak naprawdę ciążę możemy przebyć bez nadto wielu ponadprogramowych sumptów. Jeżeli jednakże możemy pozwolić sobie na udogodnienie sobie życia, to dlaczego nie.

A zatem, w jakie akcesoria ciążowe należy się wyposażyć? Ciążowa poducha w kształcie rogala – niezrównana, kiedy niełatwo znaleźć ci wygodną pozycję do snu bądź zwyczajnie pragniesz się zrelaksować. Poducha świetnie dopasowuje się do ciała, gwarantuje wsparcie dla nóg a także głowy.

Czy ten tekst jest dla Ciebie pasjonujący? Jeżeli tak, to wejdź też na pomocne wskazówki, które zawierają absorbujące dane – one pochłoną Cię totalnie.

Co istotne, przyda się również po porodzie, dlatego że możemy się na niej ułożyć razem z bobasem bądź wykorzystać w trakcie karmienia piersią. Jeżeli pasy w pojeździe przeszkadzają ci i dlatego odmawiasz ich zapinania, bezwzględnie wyekwipuj się w stosowny adapter . Dzięki takiemu rozwiązaniu możesz zapiąć pasy tak, iż nie będą uciskały na brzuch (także w trakcie potencjalnej kolizji, co mogłoby być niezwykle groźne dla dziecka).

maskotki

Autor: Jeanne Michelle Smith
Źródło: http://www.flickr.com
Jeżeli cierpisz z przyczyny bóli pleców, podtrzymujący brzuszek pas ciążowy na pewno przyniesie ci ulgę. Taki pas odciąży kręgosłup jak też pozwala utrzymać właściwą postawę. Należy pamiętać, że noszenie pasa w trakcie ciąży pomaga rychlej powrócić do dawnej figury po urodzeniu malucha.

Jeżeli uważasz, że informacje w sieci nie są pełne, to przejdź do linku, pod którym odnajdziesz dokładne opracowania zagadnień – link jest tu.

Inny sprawdzony wynalazek dla pań w wysokiej ciąży to wstawka do dżinsów, dzięki której można wkładać swoje ukochane ubrania, nawet gdy brzuch o wiele się już powiększy.

Masz kłopot z dopięciem biustonosza? O ile do tej pory nie wymieniłaś go na nowiutki – o większym rozmiarze – świetnym wyjściem może okazać się sprytny przedłużacz do biustonosza. Dzięki temu wyjściu obwód pod biustem zwiększysz o 3 haftki.

Related Post