Co aktualnie możemy znaleźć w sieci? Przydatne narzędzia oferowane online.

Internet to źródło wiedzy i rozrywki, ale także mnóstwo praktycznych narzędzi. Które z nich są warte uwagi? Poniżej dwie propozycje. Media społecznościowe znane za granicą już od wielu lat, sukcesywnie znajdują uznanie polaków. Najczęściej używane to Facebook, Instagram czy Twitter, lecz obecnie coraz większą popularność zdobywa Pinterest po polsku. Pinterest to graficzne narzędzie, które można użyć do wyszukiwania pomysłów na wszelkie swoje projekty i zainteresowania, czyli w skrócie rzecz ujmując jest to po prostu źródło inspiracji.

zdjęcie na Pinterest

Autor: PRECIOSA ORNELA
Źródło: http://www.flickr.com
Pomysły dodawane przez użytkowników Pinterest’a w postaci graficznej mogą wesprzeć nas w wyposażeniu mieszkania, wybraniu zaproszeń na wesele, wyszukaniu podpowiedzi jaki slogan reklamowy wybrać dla naszej firmy czy w znalezieniu innych inspiracji, przydatnych zarówno w codziennym życiu jak i w pracy – pinterest po polsku. Pinterest po polsku to nowe możliwości również dla tych, którzy wcześniej mieli kłopot z poruszaniem się w jego obszarze z przyczyny bariery językowej. Aby zmienić język wystarczy rozwinąć menu, w którym znajdziemy „Settings”, a następnie “ Language”, wybieramy „Polski” i gotowe.

Internet to także multum narzędzi, dzięki którym możemy ulepszyć nasz sprzęt komputerowy. Test (test disc) wydajności komputera jaki znajdziemy w sieci za darmo, pomoże ustalić, gdzie jest słaby punkt systemu, i który podzespół warto wymienić, by uzyskać możliwie największą wydajność. Test wydajności komputera opiera się na skomplikowanych obliczeniach i analizie wyników. Mierzona jest wydajność komputera w odniesieniu do muzyki i fotografii, transkodowaniu video, wpisywaniu tekstu a także w innych funkcjach, dzięki czemu badane są niemalże wszelkie podzespoły sprzętowe komputera. Wyniki wyszczególnione będą na liście po zakończeniu testu. Najniższa z ocena podkreśla, który składnik sprzętowy jest najsłabszym ogniwem.

Potrzebna jest Ci kompleksowa informacja (http://www.studioprinter.pl/doskonaly-sposob-na-reklame-twojej-firmy-litery-przestrzenne.html/) na ten temat? Szczegółowych wiadomości poszukaj na naszej kolejnej stronie. Owocnej pracy!

Wówczas możemy zastanowić się czy warto go wymienić, aby podnieść ogólną wydajność komputera – .

przeglądarka

Autor: Ginny
Źródło: http://www.flickr.com
Przed rozpoczęciem testu zaleca się zamknięcie aplikacji działających w tle, a w przeglądarce zostawienie jedynie strony z testem procesora. Tylko tak uzyskamy wiarygodne wyniki. W innym przypadku ocena może zawierać błąd, wynikający z obciążenia sprzętu w czasie testu przez inne programy lub zadania – slogan reklamowy.