Transport dla zaproszonych gości i dla nowożeńców- idealne rozwiązania na szybki i bezpieczny dojazd

Przygotowania do ślubu niekiedy trwają kilkanaście miesięcy jak również dotyczą wielu etapów naszej ceremonii jak również przyjęcia. Jednym z istotnych elementów, o którym nie można zapominać, jest zorganizowanie transportu dla nowożeńców jak również zaproszonych gości. Zależnie od tego jak wielkie planujemy wesele tudzież ilu zapraszamy gości, na takie formy transportu możemy się zdecydować. Najczęściej, kiedy organizujemy nieduże wesele każdy z gości organizuje dojazd jak również powrót z wesela we własnym zakresie.

autokar

Autor: Alan Sansbury
Źródło: http://www.flickr.com
Na pewno jest to najwygodniejsza opcja dla pary młodej, jednak nie zawsze jest to najlepszy pomysł. W przypadku kiedy nasi goście przybywają z innych miast i na przykład kwaterujemy ich w hotelu, znacznie lepiej będzie zorganizować autokar. Dzięki temu zatroszczymy się również (sprawdź) o to, aby żaden z gości po zakrapianym przyjęciu nie wsiadał w samochód, a bezpiecznie dotarł w miejsce zakwaterowania. Wynajem autokaru to jedno z najkorzystniejszych rozwiązań- w dużych miastach jest nawet możliwość wynajęcia miejskiego autobusu, który za opłatą będzie kursował jedynie dla zaproszonych gości .

Organizując ślub nie możemy zapomnieć o tym, by również sobie zagwarantować szybki oraz bezpieczny dojazd. Najkorzystniej będzie wynająć samochód jak również (zobacz więcej) szofera. Można też poprosić znajomą osobę, której zadaniem będzie pełnienie roli szofera poruszając się własnym, ustrojonym samochodem. Kiedy jednak interesuje nas szofer i samochód na wesele Kraków lub Warszawa będą miastami, w których z łatwością odnajdziemy firmy mające w swojej ofercie takie usługi (autokary-mikrobusy).

Zwykle firmy oferują kilka pojazdów do wyboru- można zdecydować się na pojazdy w stylu retro czy też ekskluzywne limuzyny Kraków czy też Katowice- nieważnie gdzie mieszkamy, warto wcześniej ustalić z kierowcą trasę, żeby w dniu ślubu nie stać w korkach jak również szybko i bezpiecznie dostać się w wyznaczone miejsce (zobacz ofertę AM). Wybór środka transportu dla zaproszonych gości zależy głównie od tego jaką muszą pokonać odległość z sali weselnej. Działa mnóstwo firm, które mają w swojej ofercie zarówno pojazdy dla pary młodej jak również autokary dla gości. Warto skorzystać z ich profesjonalnych usług, aby idealnie zorganizować swoją ceremonię zaślubin.
Kategoria: szkolnictwo
Tagi: , ,