Jesteś studentką i pragniesz sobie dorobić? Oto jeden ze sposobów!

Praktycznie każdy student zwykle potrzebuje pieniędzy. Nawet jeżeli rodzice wspomagają Cię finansowo, zwykle i tak prawdopodobnie chciałbyś mieć własne pieniądze, które będziesz mógł wydać na co tylko będziesz chcieć. Oto najciekawsze sposoby na dorobienie sobie do stypendium!

Podkładanie głosu w reklamach
voice over

Autor: swimboy1
Jeżeli masz ładną barwę głosu, możesz na przykład nagrać demo swego głosu i powysyłać je do różnego rodzaju agencji reklamowych oraz firm zajmujących się wynajdowaniem osób do reklam. Jeżeli Twój głos będzie wystarczająco ciekawy, a jednocześnie potrafisz ładnie wymawiać sylaby, wówczas na pewno możesz liczyć na jakieś zlecenia – nie zdajesz sobie nawet sprawy, jak wiele reklam teraz się kręci i jak mnóstwo ludzi jest potrzebnych do ich tworzenia! Praca jako głos do reklamy bez wątpienia przyniesie Ci także całkiem wymierne korzyści finansowe – jeżeli uda Ci się zdobyć takie zlecenie, wtedy bez wątpliwości będziesz mile zaskoczony wysokością gaży.

Granie w reklamie czy tylko podkładanie głosu?
Na udział w reklamach jako głos bez wątpienia będzie Ci łatwiej się załapać. Prawdziwe role w reklamie dostają zazwyczaj osoby z odpowiednim przygotowaniem aktorskim – Ty jednak możesz brać udział w reklamie jako voice over. To technika polegająca na podkładaniu głosu lektora pod zaistniały materiał – voice over zwykle wykorzystuje się między innymi w przypadkach gdy nie kręci się polskie reklamy, ale tylko podkłada głosy polskich aktorów pod reklamę nakręconą za granicą – napisał o tym.
Jakie są jeszcze sposoby na dorobienie sobie do stypendium?

Jeżeli interesują Cię różne sposoby na dorabianie do stypendium, wówczas musisz uważnie śledzić nasze teksty.

Czy potrzebujesz nowych i interesujących postów na podany tu temat? Służymy pomocą – kliknij i sprawdź (http://www.mojekonferencje.pl/poznan/kochtex) tu nowe wątki.

Już niedługo następne, w których przedstawiamy naszym studentom inne sposoby na dorabianie sobie do stypendium naukowego!