Gry bitewne uczą strategicznego myślenia

W erze triumfu Internetu gry planszowe odeszły nieco do lamusa. Nie tak dawno wszyscy członkowie rodziny grali w Chińczyka, szachy czy Monopol. W dzisiejszych czasach rozgrywki ograniczają się do myszki i ekranu komputera. I nie bawią się przy nich już całe rodziny. A szkoda. Gry planszowe bowiem mają moc oddziaływania na rozwój naszego umysłu. Odpowiednim przykładem są gry bitewne jak Warhammer Fantasy Battle.

Gra planszowa - Warhammer

Źródło: http://www.planszoweczka.pl/

Warhammer Fantasy Battle – zabawa, która uczy

Ta gra bitewna polega na manewrowaniu armią w rejonie konfliktu realizując różne scenariusze. Gra jest tak popularna, że aktualnie możliwa do zakupu jest już jej 8.

Zajrzyj na naszą nową stronę, a tam znajdziesz fascynujący kompleksowy raport (https://www.scootive.pl/hulajnoga-czesci/141-zaciski) na wybrany temat. Oczekują na Ciebie szczegółowe wiadomości.

edycja, a w sieci tworzone są przeznaczone jej fora. Taki scenariusz można było przewidzieć. Warhammer Fantasy Battle to nie tylko dobra zabawa, która fenomenalnie wciąga, ale głównie gra bitewna ucząca strategicznego myślenia. A przecież myślenie strategiczne to podłoże podejmowania natychmiastowych i pożądanych decyzji. Dzięki niemu holistycznie spostrzegamy bariery i jesteśmy w stanie dać im radę w nadzwyczajny sposób. Wielorakie scenariusze Warhammer Fantasy Battle wpajają, że nie istnieje jedna fenomenalna taktyka,analogicznie jak nie ma jednego idealnego wyjścia z sytuacji.

Gra planszowa - Warhammer Inwazja

Źródło: http://www.planszoweczka.pl/

Warhammer Inwazja – karciana strategia

Nie tylko gry planszowe wyrabiają większą efektywność strategicznego myślenia. bardzo dobrym do tego instrumentem jest karciana gra Warhammer Inwazja. Jej historia| dzieje się się w świecie Warhammer Fantasy Battle. Jest ona tak rozchwytywana, że zaczęto organizować Otwarte Mistrzostwa Polski w ten rodzaj gry. Miłośnicy Warhammera Inwazji mówią, iż charakteryzuje ją nadzwyczaj żywa, niemożliwa do przewidzenia bitwa, w której nie brakuje niezwykłych momentów. Ponadto nie ma tam miejsca na nudę, ponieważ każda partia jest niepowtarzalna. Jednak najważniejszym kryterium zakupu tej gry bitewnej jest wspomniany ogromny wpływ na ukształtowanie strategicznego myślenia.

Strategiczne myślenie niezbędne w biznesie

Dużo się ostatnimi czasy mówi się o znaczeniu strategicznego myślenia w biznesie. Istnieje wiele firm oferujących szkolenia wyrabiające nawyk strategicznego myślenia. Bardzo często za swe usługi żądają dużych kwot. A wystarczy zakupić dziecku grę bitewną. Niech obmyślanie strategii stanie się nawykiem, który gwarantuje sukces.