Zwróćmy uwagę trochę mocniej góry w Polsce!

Nawet najkrótszy pobyt w polskich górach jest w stanie sporo dać. Choćby dlatego, że akurat nasze góry mają wiele do pokazania. Można śmiało powiedzieć, iż nierzadko możemy sobie pomyśleć, że gdzieś w Szwajcarii czy nawet na Słowacji jest o wiele korzystniej, jeśli w grę wchodzą warunki urlopowania w górach, lecz czy być może to trochę nie ma takiej sytuacji, iż najzwyczajniej nierzadko mieszkańcy naszego kraju nie umieją docenić Polski?

No wiadomo: gdy odwiedzamy przykładowo Zakopiec oraz okolice, dostrzegamy, że perfekcyjnie to zapewne nie będzie w Polsce jeszcze przez długie lata. Dobrze, lecz i tak jeżeli szukamy błogiego odpoczynku, bez cienia wątpliwości nie musimy założyć, że jest coś sympatyczniejszego, aniżeli Szczyrk, Białka tatrzańska bądź Zakopane: mimo wszystko zimowa stolica RP.

I tutaj tak jakby taki apel do tych, którzy są jakoś powiązani z biznesem, branżą konferencyjną, etc. A może częściej warto organizować szkolenia i konferencje we właśnie polskich górach? Pamiętajmy podstawową rzecz: ludzie po tego typu wypadzie będą dużo mądrzejszy, ale także z całą pewnością będą bardziej wypoczęci, co zwiększy ich wydajność pracowniczą. Zapamiętajmy, że sale konferencyjne w górach, szczególnie takie zdecydowanie pięknie zlokalizowane, są niezwykłe, niemalże zapierające dech w piersiach. Śliczne mamy te góry, zresztą w zasadzie na całym świecie góry są bardzo ładne. Bo to nie tylko typowo polska specyfika.

sala konferencyjna

Autor: reynermedia
Źródło: http://www.flickr.com

Doceniajmy także rewelacyjne możliwości jakie niewątpliwie dają nam słowackie góry.

Intrygujący wpis? Jeśli tak myślisz, to kliknij tu, w serwisie gost Russia, który tam miejscu odnajdziesz, także jest coś wartościowego.

W końcu w czasie pobytu na południu czymś całkowicie normalnym jest odwiedzanie naszych sąsiadów. Aktualnie coraz trudniej się tam wydaje pieniądze, bo zasadniczo ceny są tam aż tak wysokie, iż to raczej Słowacy pozostawiają kasę w naszych punktach handlowych, ale ciągle szczególnie słowacki alkohol to bardzo duży atut. Doceniajmy zatem góry, nie ma fajniejszego miejsca dla chcących zresetować swój umysł, niż Karpacza, Zakopane i inne miejscowości wypoczynkowe. Być może jeszcze Ustroń bądź Wisła? Pięknych kurortów nie brakuje. Odwiedzajmy je, a zapewne będą piękniejsze, porządniej wyposażone. Potrzebują naszych pieniędzy.