Psycholog w Krakowie

Aktualnie coraz częściej dochodzi do rozpadów małżeństw. Powodów jest bardzo dużo. Zaliczają się do nich na przykład konflikt charakterów, zdrada, nadużywanie alkoholu, awantury na tle finansowym, zły stosunek do rodziny czy też niedobór seksualny. Chociaż obecnie główną przyczyną rozwodów jest tło finansowe- coraz częściej ludzie są wyrzucani z pracy, młode osoby nie mogą jej znaleźć, a gdy już się ją posiada to na ogół zarobki nie są stosowne do wykonywanej pracy.

Zainteresował Cię prezentowany artykuł? Jeżeli tak, to śmiało kliknij też ten link. Pokrewne treści zobaczysz również tutaj operacje endoskopowe kręgosłupa.

Należy, wtedy skorzystać z pomocy psychologa na przykład wpisując do wyszukiwarki hasło gabinet psychoterapii Kraków.

kobieta

Autor: martinalanotte
Źródło: http://www.flickr.com

Aczkolwiek nierzadko jest on jedynym i właściwym rozwiązaniem. Statystycznie dużo częściej rozwodzą się pary, u których istnieje duża różnica wieku. Przesłanki ostrzegawcze informujące o tym, że coś fatalnego dzieje się w małżeństwie to między innymi:- brak kompromisu- zamiast szukać rozwiązanie szukamy sprawcy,- częste sprzeczki z błahego powodu,-współżycie małżeńskie wyłącznie z powinności,- czynienie sobie na przekór,- uczucie żony lub męża, że lepiej jest jak drugiej osoby nie ma w domu.

W ratowaniu małżeństwa może pomóc nam psychoterapia Kraków. Będzie ona skuteczna wtenczas, gdy obie strony będą zainteresowane pracą nad polepszeniem swojego związku. Niemniej jednak statystyki wskazuja, że około 25% par po 5 latach terapii i tak rozstało się. Zwykle były to pary, które zbyt późno podjęły leczenie. Dużo jest gabinetów psychologicznych, w których możemy odbyć taką terapię. dobry psycholog Kraków prócz terapii małżeńskich proponuje także profesjonalną pomoc psychologiczną, rozmaitą ofertę szkoleń i warsztatów psychoedukacyjnych oraz psychoterapię. Owocem dobrej terapii małżeńskiej jest to, że małżonkowie umieją ufać i polegać na sobie, cieszą się z z życia intymnego, potrafią ze sobą współpracować, świetnie się dogadują, mogą liczyć na siebie w każdej sytuacji. pracą (zobacz https://poradnikpracownika.pl/-cechy-dobrego-kierownika-czyli-kto-nadaje-sie-jako-lider-zespolu)