W jaki sposób stworzyć porządną stronę www?

Niby samych stron www jest od zatrzęsienia: jednakowoż większość nie jest porządnie przygotowana. Pół biedy jeśli no przynajmniej sytuacja jest taka, że taka stronka może zaoferować ludziom znakomitą jakość materiałów. Jednak wszyscy świetnie się orientujemy, iż istnieją strony beznadziejne pod dosłownie wszystkimi względami. No co jak co, ale nigdy nie powinniśmy wypuszczać do Internetu słabizny.

strona internetowa

Źródło: http://www.sxc.hu/

Witryna godna uwagi powinna charakteryzować się taką treścią, która faktycznie może wielce zaciekawić.

Ten odnośnik do serwisu (http://www.foliograf.pl/billboardy) prowadzi do bardzo ciekawej strony, która zawiera równie interesujące dane na omawiany wątek.

Czyli jeśli otworzymy serwis o rozwodzie, pewnie zdołamy zaciekawić małżonków, którzy poważnie biorą pod uwagę rozwód. Jeśli informacje w serwisie będą w porządku, nie będą zwyczajnym spamem, zapewne nie będzie większego problemu z pozyskaniem porządnego ruchu. Jednakowoż nigdy ocena stron www nie zależy tylko i wyłącznie od tego jaką może zaoferować internautom wiedzę. Ludzie chcą mądrego źródła wiedzy, fakt, ale chcieliby również fajnej oprawy graficznej.

przykładowa strona internetowa

Autor: Susanne Nilsson
Źródło: http://www.flickr.com

Tzn. na niedużej stronie to w sumie nie musimy przesadzać z grafiką, niech wygląd stronki będzie schludny, a pewnie nikt nie będzie narzekał. Zresztą – skoro witryna jest za darmo, pewnikiem tak właśnie jest, wszystkie pretensje ze strony internautów są bez najmniejszego sensu. Jeśli ktoś nie płaci, nie powinien oczekiwać czegoś więcej. Co tu jeszcze powiedzieć ciekawego odnośnie tego jak przygotować interesującą, porządną witrynę www?

Wszystkie badania internetowe wskazują, że internautów mocno wkurza umieszczanie za wielu reklam. Szczególnie niefajne są wyskakujące okienka i reklamy z dźwiękiem. To wiadome, iż przedsiębiorcy internetowi chcieliby zarabiać, lecz irytujące reklamy sprawiają, że czymś popularniejszym są aplikacje blokujące WSZELKIE reklamy, nawet takie nieinwazyjne! Co jak co, lecz to poważny strzał w kolano. To na koniec: w żadnym przypadku nie możemy sądzić, że czymś OK jest zamieszczenie konkretniejszej witryny na kiepskim, na dodatek bezpłatnym serwerze. Bądź co bądź usługi hostingodawców nie są drogie.