Koniec ery papierosów z tytoniem

Chcesz rzucić palenie? Przygotuj się...

Autor: Bird&Co Sp. z.o.o.
Źródło: Bird&Co Sp. z.o.o.

Kilkanaście miesięcy temu wdrożono w Polsce zakaz palenia papierosów w miejscach publicznych. Lokale gastronomiczne, kawiarnie i puby stały się miejscami wolnymi od dymu papierosowego. To świetne wyjście. Da się nareszcie wyjść wieczorem do knajpy i wrócić do domu w ubraniu, które nie będzie śmierdziało papierosami. Można w spokoju posiedzieć i spędzić czas z przyjaciółmi bez konieczności nieustannego rozgarniania zawieszonych w pomieszczeniu chmur dymu. Oczywiście, w większości lokali działają pomieszczenia dla palących, więc nie mogą oni czuć się w żaden sposób dotknięci tym ograniczeniem. Duża ilość palących na pewno w związku ze wspomnianym zakazem zadecydowała o zerwaniu z nałogiem. Pomocny być w tej sytuacji może e-papieros.

Pod tą nazwą skrywa się niewielkie urządzenie elektroniczne, które zastępować ma zwykłe papierosy. Oczywiście powstało ich już mnóstwo typów, możemy zakupić do nich odpowiednie preparaty które nadają smak, a także dostarczające nikotynę terapeutyczną. Tego rodzaju papieros może mieć różne „moce”, zależnie od tego który płyn do niego zakupimy. Można kupić takie zupełnie nie zawierające nikotyny, aż po takie z większą jej dawką.

Chcesz rzucić palenie? Przygotuj się...

Autor: Bird&Co Sp. z.o.o.
Źródło: Bird&Co Sp. z.o.o.

Takie urządzenie oczywiście jest wielorazowego użytku.http://nowafarmacja.com.pl/o-nas/ >> nowafarmacja.com.plMożna używać papierosa wiele razy. Z racji tego, że to urządzenie elektroniczne musimy doładowywać jego akumulatorek, dolewać płynu a czasami wymieniać różne elementy na nowe, bo zwyczajnie się zużywają.

Elektroniczny papieros nie wytwarza dymu, gdyż nie dochodzi do spalania czegokolwiek, tylko korzystający inhaluje się odpowiednią mieszanką. Dzięki temu nie wprowadzono żadnych ograniczeń co do użytkowania go w miejscach publicznych.

Przedstawiana tu tematyka jest według Ciebie godna uwagi? Jeżeli tak, to wejdź do serwisu obciążalność prądowa przewodów, który proponuje zbliżone zagadnienia.

Mimo, że samo urządzenie jest stosunkowo drogie, to jednak używanie go jest o wiele bardziej opłacalne niż kupowanie zwykłych papierosów, których ceny dotarły już do kilkunastu złotych za paczkę.

Standardowe papierosy pewnie nigdy całkowicie nie znikną z rynku, jednak jeżeli chcemy zrobić coś dla swojego zdrowa i nie zatruwać dymem funkcjonowania otoczeniu warto zdecydować się na kupno e-papierosa. Z pewnością nie pożałujemy takiej decyzji, a być może uda nam się całkowicie porzucić nałóg.