Fundusze Seed Capital dopomagają w otwarciu własnego interesu

Sprawdźmy co proponują nam fundusze Seed Capital. Mamy dobry pomysł, lecz nie mamy pieniędzy na jego realizację? Najlepiej wybrać się do jednej z fundacji, które podarują nam ewentualność zdobycia kapitału zalążkowego. Takie fundusze Seed Capital są przyznawane właśnie zaczynającym właścicielom, którzy mają szansę przedstawić ciekawy plan, mający szanse się rozwinąć.

Dotacje z UE

Autor: Butz.2013
Źródło: http://www.flickr.com
Poza 200 tysiącami złotych, dostajemy tu także pomoc przy tworzeniu biznesplanu i załatwianiu calutkiej papierkowej kwestii, a w dodatku również zapewniana nam jest przestrzeń, na której będziemy mogli otworzyć nasza firmę. Pewnie że w zamian za to fundusz może zażyczyć sobie do 50 % naszego zysku, ale to trwa tylko przez kilka lat, a poza tym fundusze te będą służyły do pomocy innym początkującym przedsiębiorstwom. Trzeba się tu dowiedzieć jak to wszystko prezentuje się, by móc jak najprędzej zacząć ze swoim planem – zajrzyj na stronę www.

Dotacje dla małych i średnich przedsiębiorstw mamy szansę uzyskać z różnych źródeł
Zakład potrzebuje funduszy, które pozwolą na szybki rozwój i to taki, który nie będzie niczym opóźniany. Niewielkim oraz średnim zakładom dość ciężko przychodzi pozyskanie takiego zysku, żeby móc się zachować na rynku oraz równocześnie, aby mieć dużo pieniędzy na rozwój. Przez to mogą one starać się o dotacje dla małych i średnich przedsiębiorstw, które dawane są między innymi przez Unię Europejską – . Wówczas dostajemy pieniądze na dokładnie wyznaczony cel oraz musimy udowodnić, że prawidłowo je zużyliśmy. Takich dotacji udziela także Europejski (zobacz patent europejski wyszukiwarka) Fundusz Społeczny, a nawet czasem banki, więc trzeba z nich wykorzystywać, żeby wesprzeć rozwój własnej firmy.

Przemyślmy jak rozwinąć swój pomysł
Jeśli nie posiadamy funduszy na właściwy rozwój firmy, to musimy pomyśleć jak je zdobyć. Korzystając z dotacji oraz różnych odmiennych sposobów wspierania rozwoju przedsiębiorstwa możemy wiele uzyskać, dlatego warto jak najprędzej rozpocząć szykować potrzebne dokumenty.

Related Post