Atrakcyjny sposób na zareklamowanie się – długopisy reklamowe

Otrzymujemy czasem długopisy w różnych instytucjach. A to przy otwarciu konta w bankulub gdy w drukarni zamawiamy ulotki. Oczywiście długopis, który otrzymujemy jest opatrzony logiem firmy, od której ten długopis otrzymaliśmy. Takie długopisy reklamowe są w rzeczywistości o wiele lepsze niż ulotki. Tworząc długopis, powinniśmy podać nazwę firmy, adres i numer telefonu, a na sto procent ktoś wykorzysta informacje o nim napisane. Wiadomo, że ulotkę często wyrzucamy, a piszący długopis okazuje się przydatny.

długopis promocyjny

Autor: Joe Haupt
Źródło: http://www.flickr.com
Gdy, znowu sięgniemy do biurka po długopis to będziemy widzieć nazwę firmy, więc gdy przyjdzie cokolwiek znowu zmawiać lub kupować, zapewne pójdziemy tam, gdzie dali nam długopis. Chociaż oczywiście nie po to, by dostać kolejny długopis, a po to żeby zrealizowano dla nas wybraną usługę. Firmy, które rozdają długopisy reklamowe z nadrukiem powinny pamiętać, że tylko jakość usług może dać im klientów. Jeśli usługa okaże się na niskim poziomie to, niestety klient nie wróci nawet gdyby otrzymał cały sto lub dwieście fajnych długopisów.

promocyjne długopisy

Autor: Howard Lake
Źródło: http://www.flickr.com

Reklama na długopisie

Łatwo zauważyć z usług jakich firm korzysta dana osoba. Ludzie sami nawet nie zwracają na to zbytnio uwagi, a widać to bardzo dobrze, m.in. przez darmowe gadżety, z których z chęcią korzystamy. Nie jest istotne czy to bezpłatny breloczek do klucza czy długopisy, na każdym z tych gadżetów jest logo firmy, która nam taki prezent dała. Oczywiście bywa, że na ulicy osoby rozdające ulotki dodają do tego smycze do telefonu lub inne małe drobiazgi, stąd też posiadamy sporo różnego typu ciekawych gadżetów. Jeżeli na przykład na danym podarku jest nazwa firmy i telefon to można, gdy tylko będzie taka potrzeba, bardzo szybko odszukać numer telefonu do firmy.

Czy powyższa wzmianka wzbudziła Twoją ciekawość? Jeżeli tak, to poznaj ten niesamowicie w serwisie (http://www.andragog.edu.pl/index.php/kierunki-studiow/9-kierunki/166-kurs-tester-oprogramowania-andragog-opole). On bez wątpienia również okaże się warty zgłębienia.

Jest to jedna z lepszych opcji marketingowych – sprawdź tu: .

Za wiele ulotek już dostaliśmy i to nieistotne czy upoważniających do większych czy mniejszych rabatów, po prostu mamy już dość ulotek. Uważamy, że długopis, smycz, czy inna mała rzecz jest o wiele lepszym rozwiązaniem. Jednak też wolimy otrzymywać takie rzeczy wtedy, kiedy znajdujemy się w danej placówce a nie na ulicy. Nim, więc jako firma , która reklamuje się na długopisach, podejmiemy jakieś marketingowe działanie na dużą skalę dobrze byłoby zrobić badanie rynku. Warto mieć świadomość tego, co twierdzą na temat naszej firmy nasi obecni jak też potencjalni klienci.
Opracował