Normy w polskich firmach muszą być bezwzględnie przestrzegane!

Firmy w Polsce nie mają dobrze – no może oprócz takich, które tylko eksportują swoje produkty za zachodnią granicę: dostają za nie względnie spore pieniądze, a bądź co bądź własnym pracownikom płacą grosze. Naturalnie to nie jest wina przedsiębiorców, takie są na ten moment realia. Może to się będzie szybciej zmieniało, no miejmy nadzieję. Jednakże nie mieliśmy w tym tekście pisać odnośnie pensji typowego Nowaka. Zastanówmy się bardziej w jaki sposób przeciwdziałać wszelkim kłopotom, na przykład z w dalszym ciągu dosyć niedużą wydajnością. Co robić takiego, aby nareszcie standard polskich firm stał na dużo lepszym poziomie? Zasadniczo ze standardem krajowych biznesów wcale nie jest tak źle, lecz jest dużo rzeczy do poprawy.

Weźmy choćby w rachubę przemysł kosmetyczny – norma iso 22716 musi być wprowadzona w absolutnie każdej firemce oferującej usługi związane z kosmetykami. Co do tego żadni przedstawiciele tej branży nie powinni

norma 9001: 9001

miewać żadnych wątpliwości. Bardzo cieszy jeżeli takowa norma będzie nareszcie w temacie wytwarzania kosmetyków, ale również ich przechowywania, sporo powszechniejsza.

Zaprezentowany temat opisaliśmy z myślą Twoje potrzeby. Czekamy na twoją informację, czy podoba Ci się ten wpis. Daj nam znać – przejdź do oferty !

Jakby nie patrzeć wyśrubowane normy są podstawą w dzisiejszych czasach. Pragniemy konkurować szczególnie z Francją. Wiadoma kwestia: francuskie firmy kosmetyczne są najwspanialsze na świecie, lata praktyki, ale trzeba postarać się ścigać liderów!

Bądź co bądź normy iso (więcej w temacie) 22716 (strona z informacjami), to nie jest swoisty wyjątek, są dosyć ciężkie do bezproblemowego wprowadzenia. Bo gdyby miało być inaczej, zapewne te normy nie cechowałyby tak wielką estymą. Jeśli coś jest zbyt proste, automatycznie jest po pewnym czasie spauperyzowane. Tak jakoś jest, to oczywiste.

Inna norma, niemniej ważna, mianowicie norma 9001, także musi szczegółowo przeanalizowana przez przedsiębiorców / pracowników wyższego szczebla zajmujących się produkcją. Z tymi normami sytuacja jest taka, że zasadniczo trudno je wprowadzić, ale kiedy już się tego dokona, profity będą naprawdę spore. Czyli niech nigdy żaden mądry człowiek w naszym kraju nie zakłada, iż w zupełności nie warto zastosować tych norm.