LEDowe zamienniki energochłonnych źródeł światła

Niewiele osób wie, że dzięki stosowaniu energooszczędnych żarówek LED mieszkańcy krajów UE byliby w stanie zaoszczędzić niemal 40 TWh, co odpowiada mniej więcej rocznej produkcji 10 elektrowni o mocy 500 megawatów, oraz że oszczędności za ten okres na terenie państw UE wynikające z tej zmiany mogłyby wynieść około 5mld euro?

Im szybciej zatem zaczniemy modernizację naszego oświetlenia, zastępując je źródłami światła zgodnymi z wyśrubowanymi kryteriami UE – na przykład żarówki LED (wejdź: ), tym prędzej uda nam się zredukować szkodliwe nie tylko dla natury, ale też dla naszych finansów zużycie energii.

Świetlna droga utworzona z opraw ledowych z kolekcji LIVE

Autor: BRITOP Lighting
Źródło: BRITOP Lighting

Firma oświetleniowe działając na polu projektów unijnych z zakresu energetyki, oparte na oszczędzaniu energii czyli ochronie środowiska naturalnego, ma na celu wdrożenie energooszczędnych rozwiązań oświetleniowych, a jednocześnie minimalizację konsumpcji energii i troskę o sferę materialno-ekonomiczną klienta. Pełna oferta prezentowana jest tutaj obejmuje bogaty asortyment energooszczędnych substytutów tradycyjnego oświetlenia żarowego, jarzeniowego i halogenowego od głównych światowych producentów, takich jak Osram, Samsung – do zastosowania w gospodarstwach domowych, urzędach, hotelach, sklepach, halach produkcyjnych, centrach dystrybucyjnych i wielu innych. Dzięki bezpośredniemu kontaktowi z producentami jesteśmy w stanie zaproponować naszym klientom dobre ceny.

Intryguje Cię ta problematyka? Kliknij ten link i przeczytaj, jak podchodzi do tego zagadnienia inny autor w treści (http://www.toc.org.pl/o-toc/ogolnie-o-toc/) swojego postu!

Klienci natomiast dzięki zakupowi produktów LED oferowanych przez naszych partnerów mają możliwość zaoszczędzić na zużyciu energii, w zależności od modelu żarówki LED od 60 do 90% (2/3 w zestawieniu z tradycyjnym oświetleniem). Diody LED (sprawdź: ) w trakcie działania nie nagrzewają się, w efekcie czego zostają zredukowane również koszty związane z klimatyzacją pomieszczenia.

Niecodzienna aranżacja świetlna salonu z użyciem opraw ledowych z kolekcji CRISTAL

Autor: BRITOP Lighting
Źródło: BRITOP Lighting

LED Solutions oferuje także kompleksowe rozwiązania dla przedsiębiorstw, pragnących zmniejszyć konsumpcję energii poprzez modernizację przestarzałych rozwiązań oświetleniowych. W zakresie naszej oferty, oferujemy całościową obsługę od oceny istniejącej instalacji oświetleniowej poprzez plan, wykonawstwo oraz wdrożenie nowej instalacji oświetleniowej. Dodatkowe informacje na .