Nalepki reklamowe – dobry sposób na promocję firmy

Od lat dostrzegamy w każdym miejscu, gdzie się da, nalepki. Ten wybitnie trywialny wynalazek pozwolił na zastosowanie niezwykle dobrze zaprojektowanych zdobień, dekoracji, reklam – właściwie w każdym miejscu.

Autor: Grupa Reklamowa Niedzielski
Jednym z istotnych zastosowań naklejek, chociaż właściwie prościej określić je samoprzylepnymi arkuszami, są wszelkiego gatunku nalepki na witryny sklepowe. Takie naklejki na szybę, które dają bez trudu komponować wystawę i podkreślić jej wystrój, a do tego w razie konieczności mogą zostać z łatwością usunięte, są używane bardzo często w galeriach handlowych, gdzie duże sklepy z ubraniami z tygodnia na tydzień przekształcają swoje witryny. Zmienia się wystawa, która sama w sobie bywa niekiedy dziełem sztuki, więc należy też coś zrobić z szybami, które – dobrze by było – powinny współgrać z treścią wystawy: paletą barw, ustawieniem manekinów, no i rzecz jasna chodzi też o przekaz informacji: reklamowe naklejki na szybę dość często mówią w wielkim skrócie o tym, na ile znaczna jest promocja w danym sklepie, kiedy tylko nadchodzi doroczna wyprzedaż.

Nomar Tarnów

Źródło: Nomar.com.pl

Drugim znakomitym, twórczym użyciem nalepek reklamowych sporego formatu jest użycie ich na środkach komunikacji miejskiej. Od dawna, gdy tylko komunikacja miejska niektórych miejscowości umożliwiła wykupienie powierzchni jej pojazdów jako przestrzeń reklamową, naklejki były już w użyciu, bo każdorazowe przemalowywanie takich pojazdów to duży kłopot i wydatek. Z tego powodu zaczęto stosować samoprzylepne folie, jakie świetnie trzymają się tak metalu, jak i szyb. Pasażerom w autobusach to nie sprawia problemu, a przechodniom, którzy dostrzegają taki pojazd z zewnątrz wpada w oko, zwłaszcza, jak kompozycja wykorzystanych nalepek komponuje się w pewien sposób z postaciami osób siedzących w środku.

Czy znasz już taki świeży wpis (https://www.workservice.pl/praca/finanse/krakow/)? Odnajdziesz w tamtym miejscu faktycznie dużą ilość użytecznych wiadomości na tego typu temat. Zobacz a nie będziesz żałować!

Genialnym zagraniem jest umieszczenie zdjęcia ciała modela lub modelki tak, by postać siedząca na fotelu w pojeździe mimowolnie dopasowała do niej własną głowę. Przechodnie oglądający coś takiego z zewnątrz z pewnością zapamiętają taki widok na długo, a o to chodzi w reklamie.

Rzecz jasna naklejki na szybę są stosowane także w zwykłych samochodach, szczególnie firmowych – każdy właściciel firmy stara się rzucać w oczy, czemu więc własnych aut nie przerobić na ruchome powierzchnie reklamowe? Zdawać by się mogło, że zastosowanie takich naklejek jest znane od lat, a ludzie wciąż wpadają na nowe pomysły.