Uzupełnianie PIT-u przez Internet

Rozwijająca się informatyzacja codziennego życia coraz znaczniej ingeruje także w relacje na linii państwo – obywatel. Podążając za tym trendem oferujemy Państwu zapoznanie się z przyszykowanym przez nas programem, dzięki któremu możliwe staje się rozliczenie PIT przez internet.

Rozliczenie podatku PIT

Autor: Images Money
Źródło: http://www.flickr.com

Jest to świetne wyjście dla wszystkich tych z Państwa, którzy doceniają sobie swój czas i nie chcą bezproduktywnie tracić go w trakcie oczekiwania w rozległych kolejkach na poczcie lub także w urzędzie.

Mamy nadzieję, że po skorzystaniu z naszego programu – tutaj – i przekonaniu się na własnej skórze, że coroczne rozliczenie z fiskusem można wykonać w ledwie parę minut, a do tego nie wychodząc z lokalu mieszkalnego tylko siedząc przez monitorem swojego laptopa, będą Państwo już zawsze rozliczać PIT tylko drogą elektroniczną.

Jak zacząć? Uzupełnianie deklaracji jest bardzo banalne. Na początku trzeba zgodnie z zarządzeniami programu wybrać właściwy rodzaj deklaracji podatkowej, który zobowiązani są Państwo złożyć w urzędzie skarbowym. Do wyboru posiadają Państwo podatek (czytaj też zus składka) dochodowy od osób fizycznych trzydzieści sześć, podatek dochodowy od osób fizycznych trzydzieści siedem i inne.

W tej części wypełniania formularza program zasugeruje również czy i jakie dokumenty będą konieczne w trakcie uzupełniania przymusowych pól. Po właściwym wpisaniu wszelkich niezbędnych danych można przejść do oznaczenia wszystkich przypadających Państwu zniżek podatkowych a także podarować 1% podatku na rzecz wybranej fundacji społecznej.

Po wypełnieniu calusieńkiego formularza mogą Państwo go wydrukować i wysłać do urzędu, lub skończyć proces rozliczenia podatku dochodowego od osób fizycznych online na stronie www – .