Zdrowe światło

Niemal osiemdziesiąt procent danych dochodzi do nas za pomocą wzroku. Z jakiego powodu więc tak sporadycznie troszczymy się o niego, decydując się na najlepsze dla naszych oczu oświetlenie?

Diody LED

Autor: sxc.hu
Źródło: sxc.hu

Niestety, w dalszym ciągu nie mamy wystarczającej świadomości tego, jak istotne jest odpowiednie światło, jego zadania umniejszając wyłącznie do ustawienia sobie pewnego natężenia oświetlenia, nie uwzględniając wielu istotnych zagadnień i parametrów, takich jak jego barwa, intensywność, skład widmowy itp. A przecież mają one wpływ nie tylko na wzrok, ale również na odpowiednie działanie funkcji życiowych, poziom stresu, huśtawki nastroju i psychikę w ogóle.

Zobacz następne tego typu bardzo użyteczne źródło informacji na rozważany temat – kliknij tu oraz przeczytaj więcej w serwisie komornik mokotów.

Oświetlenie LED jest pomyślane tak, by być w całości przyjaznym człowiekowi. Ich kolor i intensywność światła można dobrać do naszych przyzwyczajeń i odczucia. Nie jest to jednak wszystko. Moduły LED są bardzo bezpieczne: nie zawierają rtęci, nie emitują promieniowania IR i UV (poza białymi diodami LED, które emitują mały poziom UV) i są napędzane bezpiecznym stałym napięciem.

Oświetlenie LED

Autor: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu

Jednym z najważniejszych celów funkcjonowania przedsiębiorstwa LEDSolutions Polska jest zaproszenie użytkowników do nieprzypadkowego i właściwego wykorzystywania oświetlenia, oraz do stosowania i implementowania takich typów i ustawień oświetlenia LED, które są odpowiednie dla określonych sytuacji oraz obszarów działania człowieka, nie obciążają wzroku i są bezpieczne.

Pracownicy naszej firmy z przyjemnością doradzą Państwu, które źródło światła LED będzie idealne dla Państwa potrzeb. Nie marnuj zdrowia zwlekając z zakupem. Nasz adres