Fitness w domu

Wielu osobom domowa rozrywka kojarzy się przede wszystkim z brakiem ruchu. Leżenie przed telewizorem, czy długie godziny spędzone przy komputerze owszem, mogą stanowić co niektórym dość interesującą formę rozrywki, lecz czy właściwą? Nie zupełnie. Ludzki organizm domaga się ruchu, a pamiętać o tym powinny przede wszystkim osoby wykonujące prace biurowe. Jak więc powinna wyglądać aktywna rozrywka po pracy, w domowym zaciszu? Sposobów jest całe mnóstwo, na przykład rower do ćwiczeń.

We dwoje

buty sportowe

Autor: Adidas
Źródło: Adidas

Na pewno znacznie więcej rozrywki może dostarczyć porywająca gra, w której można uczestniczyć we dwoje. Zatem dlaczego nie ping pong? Stół po ping ponga wymaga niewiele miejsca, zaś sama gra jest w stanie dostarczyć niesamowitych emocji. Aktywność ruchowa, rozrywka, pozytywna rywalizacja to tylko nieliczne plusy tejże gry.

Ping pong rzeczywiście wciąga, zaś to pozwoli odprężyć się psychicznie i oderwać się na chwilę od pracy. Jeśli jednak ktoś nie ma ochoty na tak wymagającą fizycznie grę, jaką niewątpliwie jest ping pong, może zdecydować się na coś lżejszego. Tutaj można by zastanowić się nad bilardem. Owszem, stoły bilardowe (o2market – stoły bilardowe) zajmują dużo więcej miejsca niźli stoły do ping ponga, lecz także mogą być interesującą formą rozrywki dla kilku osób.

Jeśli takiego rodzaju tematyka jest dla Ciebie istotna, to śmiało zerknij na serwis, który na pewno również przykuje Twój wzrok.

ćwiczenia fizyczne - pompki

Autor: Commander, U.S. 7th Fleet
Źródło: http://www.flickr.com

Poza tym posiadanie stołu bilardowego będzie też interesujące w oczach gości, których przyjmujemy w domu. A zatem jeśli ktoś dysponuje wystarczającą ilością miejsca i mógłby pozwolić sobie na bilard w domu – dlaczego nie?

Osobno
Czasami jednak zdarza się tak, że brak jest współtowarzysza i po ciężkim dniu pracy w grę wchodzi tylko samodzielna rozrywka. W takiej sytuacji trzeba wspomnieć o czymś takim, jak atlas do ćwiczeń. Jest to dobra rzecz, która pozwoli oderwać się od problemów, zredukować stres i dać ujście złym emocjom, które gromadzą się w nas w ciągu dnia. Co więcej worek zajmuje istotnie niewiele miejsca, a zawsze można go zdjąć i schować. Jeżeli atlas, to oczywiście także orbitrek Należy je mieć po to, żeby móc uderzać mocniej i dłużej – aby całkowicie wyładować stres ciężkiego dnia.