Promocja przy pomocy banerów

Banery w Warszawie są oczywiście świetną metodą na dotarcie z przekazem reklamowym do bez mała 2000 000 mieszkańców. Trzeba mieć na uwadze, że miasto stołeczne to olbrzymi rynek zbytu dla artykułów. W Warszawie żyją relatywnie najzasobniejsi rodacy, więc opłaca się właśnie do nich adresować dobrze sformułowany przekaz reklamowy. O ile posiadasz skromną wiedzę na temat promowania działalnością za pomocą plakatów, zachęcamy do zapoznania się z tekstem, w którym zobaczysz praktyczne wskazówki.

telebim reklama

Źródło: www.medas-media.com.pl
Początkowym krokiem ma być stworzenie profesjonalnego planu kampanii reklamowej. Początkowo warto zdecydować, do jakich grup odbiorców będzie adresowana reklama. To oczywiste, że innego gatunku przekazy wysyła się do osób starszych, a innego gatunku do młodzieży. Najistotniejszy jest tu produkt – lekarstwami będą zainteresowani głownie emeryci, a tabletami ludzie młodsi. Kiedy już to zdefiniujesz, musisz stworzyć odpowiedni przekaz marketingowy. Mądrze jest opłacić fachowców z agencji promocyjnej, którzy odznaczają się dużym doświadczeniem w tej kwestii. Nie tylko ułożą oni fajny tekst reklamowy, ale też wykreują grafikę reklamy.

Banery reklamowe

Źródło: http://pixabay.com

Kolejnym krokiem jest odszukanie miejsc, w których będą znajdować się twoje wielkoformatowe banery reklamowe. O ile wysyłasz swój komunikat do niedużej grupy odbiorców (np. pielgrzymów), musisz zamieścić banery Bydgoszcz – (więcej na stronie) w miejscach często nawiedzanych przez członków targetu. Jeśli jednak zdecydujesz, by twoje reklamy były oglądane przez jak najpojemniejszą liczbę warszawiaków, wykup miejsca w centrum, gdzie codziennie przewijają się masy przechodniów.

Ostatnim etapem zadania jest znalezienie dobrego przedsiębiorstwa poligraficznego, które oferuje najlepszy druk banerów w stolicy. Mądrze jest poszukać takich drukarni w sieci, gdyż wiele z nich prowadzi swoje strony WWW, na których można przeczytać ważną ofertę oraz koszty druku konkretnych materiałów.