Sposoby na skuteczną reklamę.

Kolorowe światła LED

Autor: Yasna Communications
Źródło: Yasna Communications
Reklama jest najlepszym przyjacielem przedsiębiorców, wspomagającym prowadzenie firmy i pomagającym w zdobywaniu nowych klientów.
Formy marketingu są przeróżne, zaczynając na pośredniej metodzie zachęcania klientów do naszych produktów, np przez znaki na ulicy bądź roznoszenie ulotek, a na marketingu w internecie i na witrynach internetowych kończąc.

Co jednak ma zrobić dopiero co startujący przedsiębiorca, który nie posiada doświadczenia w marketingu i sprzedaży swojego produktu? Taki ciężki, ale ważny dla właścicieli firm temat poruszymy w tym artykule.

telebim reklama

Źródło: www.medas-media.com.pl

Rozwój technologiczny powoduje w naszym życiu ogromne zmiany. Nie tak dawno, bo 10 lat temu nikt nie pomyślałby, że sporo z nas będzie posiadała dostęp internetowe w swoim telefonie. Ludzie niezwykle szybko przywiązują się do nowinek, a o starej technologii w jednym momencie zapominają. Podobna sytuację socjologowie i specjaliści od sprzedaży zaobserwowali na rynku usług. Nowe formy prezentowania produktów są niezwykle szybko wchłaniane przez ludzi, a na dodatek zwracają sporą uwagę, będąc całkowitą nowością w Polsce. Jedną z takich nowych form marketingu jest reklama LED, jaka na poprawnie zaprogramowanym urządzeniu będzie prezentować nasza reklamę tekstową lub graficzną.

Miasto, ekran LED

Autor: Medas-Media
Źródło: Medas-Media

Zalety i wady takiej reklamy.Niewątpliwym plusem takiej formy marketingu jest to, że jest kompletną nowością w Polsce. Wzbudza to zmysły pośród oglądających ją ludzi, co w tym samym czasie powoduje wzrost rentowności tego typu reklamy na zysk. Tego typu wyświetlacze reklamowe będą także pełnić formę rozpoznawczą dla naszej firmy – wyświetlany specjalnie wybrany kształt albo sam ekran zrobiony w kształcie naszego logo reklamowego jest perfekcyjnym znakiem rozpoznawczym. Tego typu technikę stosują przykładowo farmaceuci, wieszając świecące krzyże apteczne przed swoimi zakładami.

Czy na danej stronie (https://www.collegium-novum.eu/matura-2023,kurs,44.html) coś Cię zaciekawiło? Masz ochotę przeczytać więcej detali na ten temat? Nie ma przeszkód. Trzeba jedynie kliknąć w podany link.

Farmaceuci nie są jedynym przykładem takiej metody marketingowej. Z umiłowaniem stosują ją również pizzerie i bary – wieczorem reklama świetlna Kraków jest jeszcze bardziej widoczna. A wady?

Minusem według mnie może być tylko cena, ale każdy właściciel firmy będzie musiał wyliczyć koszta tego typu inwestycji w reklamę samodzielnie.