Najlepsze urządzenia do oznaczania towarów

Jeśli weźmiemy do ręki pierwszy lepszy przedmiot lub opakowanie po nim znajdziemy zapewne sporo specyficznych oznaczeń. Są to zarówno symbole opisujące markę, kody kreskowe oraz różne zabezpieczenia. Wszystkie takie oznaczenia mają na celu w pewien sposób określić wyjątkowość tego przedmiotu. I tak na każdej hali produkcyjnej znajduje się urządzenie, które pomoże takie znakowanie zrealizować. Zależnie od rozmiarów produktu czy rodzaju powierzchni są różne rozwiązania.


 

drukarki etykiet

Źródło: www.eti-go.pl
Aby tworzyć znakowania na większych i płaskich materiałach najlepszy jest ploter laserowy. Te maszyny umożliwiają jednocześnie na wytwarzanie napisów na powierzchniach, grawerów oraz dodatkowo na wycinanie wymyślnych kształtów. Ze względu na zastosowanie lasera wyróżniają się bardzo dobrą precyzją wykonania i wysoką efektywnością pracy. W większości przypadków plotery laserowe działają na obróbkę materiałów drewnianych,plastikowych, plexi i tworzyw sztucznych a także grawerowania powierzchni elementów metalowych.
 
Innym rozwiązaniem jest znakowarka galwo.pod linkiem ewidencja wyposażenia ewidencja wyposażeniaKompaktowe rozmiary pozwalają na umieszczenie jej na większości hali produkcyjnych. Zapewniają bardzo dobrą jakość wykonania do kilkuset symboli na sekundę. Wraz z zastosowaniem odpowiedniego oprogramowania możemy wykorzystać zarówno technikę wektorową jak i rastrową.

Czy wiesz, gdzie jeszcze można przeczytać inne tego rodzaju wiadomości? Jeśli nie, to wejdź na ten link i zerknij na treść (http://jednosc.pl/pl/produkty/pellety-ziemniaczane) opublikowanego w tamtym miejscu postu.

Także łatwość instalacji i niewymagająca obsługi praca korzystnie wpływają na redukcję kosztów produkcji oraz zwiększenie wydajności. Znakowarka galwo pozwala na obróbkę większości powierzchni niemetalowych jak plastik, ceramika, powierzchnie szklane, drewno, skóra i inne.
 
Fiber laser to najnowsza technika osiągalna na rynku, która pozwala na precyzyjne cięcie i znakowanie produktów (sprawdź ofertę na fiber laser). Fiber laser jest bardziej precyzyjne oraz wytrzymały od poprzednich technologii. Zbudowany jest z pewnych, bezawaryjnych części więc gwarantuje długotrwałą oraz ciągłą pracę maszyny. Dzięki zastosowaniu nowej technologii wiązka lasera jest nawet dziesięć razy mniejsza aniżeli w przypadku pozostałych rozwiązań, co pozwala na tworzenie o wiele bardziej wymyślnych wzorów. W porównaniu z poprzednimi modelami przedstawia również mniejszy pobór prądu i większą szybkość cięcia. Jednak wszystkie te cechy mają odzwierciedlenie w koszcie zakupu urządzenia.