Wielkoformatowe reklamy outdoorowe

Jeżeli posiadasz działalność gospodarczą, bez wątpienia zastanawiałeś się wielokrotnie, jak efektywnie się rozreklamować. W dzisiejszych czasach niezwykle popularna jest reklama internetowa, a także wykonywanie Public Relations przez FB. Ciągle chętnie opłacane przez reklamodawców są teksty ogłoszeniowe w gazetach. Lecz my najbardziej polecamy znaną ludziom od stuleci reklamę zewnętrzną.

Billboard - reklama wielkoformatowa zewnętrzna

Autor: Stuart Grout
Źródło: http://www.flickr.com
Należy pamiętać, że najwcześniejsze reklamy odkryto w czasie robót archeologicznych w zasypanym mieście Pompeje. Jak widać, billboardy (na przykład billboardy w Lublinie od ) mają długą historię. To nie dziwota, przecież są świetnym narzędziem PR. Fundamentalne dla ciebie, jako managera firmy, która zamierza się promować, jest umiejscowienie plakatu (np. jak na ). Tekst reklamowy, który ma dotrzeć do rzeszy osób, powinien zostać zainstalowany w miejscu, w którym dziennie przewija się sporo ludzi.

Czy ten temat jest według Ciebie absorbujący? Jeżeli tak, to umieszczona tutaj wciągająca treść (http://www.north.pl/czesci-do-mikserow-recznych/czesci-zelmer/czesci-do-2816-miksera-recznego-zelmer,0,2816,m1633783.html) niezwykle wciągająca treść (http://www.north.pl/czesci-do-mikserow-recznych/czesci-zelmer/czesci-do-2816-miksera-recznego-zelmer,0,2816,m1633783.html) również okaże się godna zainteresowania.

Taką świetną lokalizacją może być pobocze drogi szybkiego ruchu, estakada obwodnicowa z miejscowości albo główny deptak w okolicy. Dobrze zamontowane billboardy (na przykład billboardy Gliwice) to gwarancja tego, że ujrzy je dużo ludzi. Warto pamiętać, że plakat musi być ustawiony pod odpowiednim kątem. Trzeba zadbać też o oświetlenie billboardu, tak żeby był widoczny nawet po zmroku.

Jeśli zamierzasz opublikować reklamę w Olsztynie, do wyszukiwarki internetowej wpisz słowa „billboardy Olsztyn”. W sytuacji Elbląga należy wstawić nieco inaczej ułożone słowa kluczowe – najlepiej „billboardy Elbląg”. Wiedz, że najlepsze lokalizacje są już zapewne wykupione przez inne firmy. Jednak nie wycofuj się, zaklep sobie miejsce na liście już teraz. O ile masz mało środków na marketing, zastanów się nad postawieniem na citilighty, czyli sporo mniejsze przekazy promocyjne, obecne najczęściej na przystankach komunikacji miejskiej. Przechodnie, którzy czekają na spóźniony autobus, chętnie czytają takie rzeczy.

Źródło: Billboardy reklama