Gdzie szukać wsparcia kiedy brak Ci pieniędzy?

A wszystko obraca się wokół pieniędzy, stwierdziłeś nie jeden raz w życiu. W jakich to było sytuacjach? A na przykład, kiedy dochodziło do znanej afery, przetasowania na scenie politycznej, połączenia jakiejś wielkiej firmy… A w realnym, codziennym życiu, kiedy zabrakło ci kasy i musiałeś zadłużać się, a to marzyłeś o czymś i brakowało ci troszkę do realizacji…

pieniądze

Autor: Vsevolod Knyazev
Źródło: http://www.flickr.com
wiele jest takich okoliczności, właściwie dzieją się przez całe życie, bo pieniądz włada wszystkim i nic na to nie poradzimy.

także bezdomni, którzy podobno nie dbają o pieniądze, chodzą w brudnych ubraniach, nie myślą o nowych ubraniach lub innych dodatkach, to jednakże potrzebują kasy. Czy to na napoje procentowe czy po prostu coś do przegryzienia. Jeśli nie mają kasy mogą pójść pogrzebać w śmietniku, ale każdy z nich woli posiadać parę groszy w ręce, aby kupić potrzebną rzecz.

Pieniądze w złej sytuacji finansowej

Autor: eFile.com
Źródło: http://www.flickr.com

identycznie jest z nami, choć nie mamy tego typu problemów. Mamy mieszkanie, samochód, przywiązaną do nas familię, udajemy się na urlop, jesteśmy w jakiś sposób ludźmi sukcesu. bynajmniej tak się każdemu wydaje, ponieważ gdzieś w środku odczuwamy, iż mogłoby być korzystniej. Że zawsze brakuje tych kilku groszy, właśnie wtedy, kiedy ich najbardziej potrzebujemy. Niby można pójść do banku i pożyczyć, lecz tam różne formalności, zapytania, wypełnianie dokumentów, zachęcanie do pozostałych ofert na które nie mamy chęci. No przecież my chcemy tylko kasy, po co te całe ceregiele!

Podobnie możesz zwrócić się z prośbą o kredyt (zobacz pożyczki smartvest) znajomego albo kogoś z rodziny. Ale, w zależności od korelacji rodzinnych, tego typu prośba może zakończyć się jak w banku. Pytania, domysły, dysputy o stanie finansowym, a jeszcze później wieść pójdzie w eter, rodzina będzie się zamartwiać, koledzy będą plotkować. Po co?

najkorzystniejszym w tego typu przypadku rozwiązaniem są pożyczki przez Internet, tak zwane, chwilówki online – szybkie kredyty bez BIK). chociaż dla niektórych tego typu nazwa brzmi niepokojąco, lichwiarsko, to jednak rynek się zmienia i obecnie jest tak duża konkurencja, że firmy zamiast stawiać trudne warunki walczą o każdego klienta. Oczywiście, nie dostaniemy w tego typu systemie fortuny, lecz zdołamy uzbierać brakujące finanse. Pożyczki zaczynają się już od 100 zł, przeważnie osiągając wartość maksymalną 2500 – 3000 zł. W niektórych firmach zdarzają się wyższe.