Lecisz na eskapadę i nie masz w którym miejscu zostawić auta? Lotnisko we Wrocławiu ma dla Ciebie propozycję!

Wybierając się na wyjazd samolotem nie wiecznie jest dozwolone zezwolić sobie na pozostawienie auta pod blokiem choćby z elementów bezpieczeństwa. W szeregu przypadków jest również problem z podwózką pod lotnisko przez kogoś bliskiego. Można wtedy skorzystać z parkingu tuż przy nim.

Parking

Autor: Nicolas Senaud
Źródło: http://www.flickr.com
Opieka i obserwacja umożliwiają nam bezpieczeństwo samochodu, a więc nie będziemy musieli się niepokoić w czasie wypoczynku o potencjalne krzywdy. Miejsce do parkowania przy lotnisku we Wrocławiu jest położony bezpośrednio przy terminalu, w następstwie tego nie ma obwiązku dojazdu do powierzchni odlotu busem. Możliwa jest wcześniejsza rezerwacja miejsca.

Źródło artykułu: terminalem jest tzw. region przykrótkiego postoju (Kiss & Fly). Całkowity czas gratisowego przewozu i postoju w zonie wynosi 10 minut. Kiedy chodzi o parking długoterminowy, jest alternatywa dokonania przedsprzedaży w sieci, faktura przesyłana jest wtenczas drogą mailową. Posiadamy wówczas gwarancję miejsca, jakie wyłowiliśmy sobie z mapy. Władze lotniska zachęcają do skorzystania z parkinkgu VIP umieszczonego najbliżej dojścia do terminalu. Jest to usługa dla klientów, jacy szanują sobie czas i swoją prywatność oraz wyczekują podmiotowej obsługi w komfortowych wymogach.

Zawarowany jest dedykowany personel przeszkolony w obrębie protokołu dyplomatycznego, wygodne udogodnienia do relaksu bądź pracy zarówno przed, jak i po wyprawie, ochrona (rekomendujemy mercor systemy natryskowe w naszej ofercie) bezpieczeństwa, odprawa paszportowa tudzież celna. Korzystając z takiej usługi chronimy czas przez optymalne obcięcie procedur lotniskowych, przez co można pokazać się na porcie lotniczym nieraz 20 minut przed odlotem.

Lotnisko Wrocław posiada także strefę dla niepełnosprawnych. Parking dla takich osób położony jest w poręcznym miejscu, blisko wejścia do terminalu. Lokalizacje parkingowe są naznaczone odcieniem niebieskim oraz dodatkowymi symbolami – [odnośnik].

Nowomodne lotnisko w mieście Wrocław jest urządzone w perfekcyjny i tani parking dla podróżujących. Jest on przystosowany tak samo dla niepełnosprawnych jakrównież sprawnych ludzi. Jeżeli zamierzamy natomiast ekspresowo dostać się do samolotu unikając papierkowej roboty, powinniśmy skorzystać ze strefy VIP.

Kategoria: szkolnictwo
Tagi: , , ,