Co należy do zadań na stanowisku junior accountant i czy dobrze zarabia ta osoba?

Jest to tzw. młodszy księgowy, który posiada obowiązki analogiczne do typowego księgowego.
Junior accountant ma za zadanie wykonywać fundamentalne obowiązki w ramach wybranego obszaru księgowości.

Internet

Autor: zombieite
Źródło: http://www.flickr.com
Mogłyby to być należności, środki trwałe czy reporting. Jego zadaniem jest dbałość o dokładność, efektywność i punktualność wykonywania zadań. Jego obowiązkiem jest często ścisła współpraca z międzynarodowymi kontrahentami. Musi także być w pełni zaangażowany w adaptację oraz niezwłoczne uczenie się. Osoba na tego typu etacie powinna mieć wykształcenie minimum średnie lub wyższe. Bardzo mile oceniane jest wykształcenie w kierunku księgowości. Osoba taka powinna potrafić analitycznie myśleć. Musi również bardzo dobrze znać język angielski. Bardzo mile widziane są znajomości innych europejskich języków przykładowo rumuńskiego lub niemieckiego.

Pragniesz zapoznać się z kolejnymi interesującymi postami na zbliżony temat? Bez problemu. Kliknij na łącze do witryny (https://www.certificator.eu/en/) i czytaj bez ograniczeń.

Junior accountant musi mieć zdolność do pracy pod wpływem czasu. Najlepiej by było, gdyby wykazywał doświadczenie wiążące się z rachunkowością przykładowo na praktyce lub stażu.

Firma, która zatrudniła taką osobę, daje jej możliwość poszerzenia horyzontów kulturowych i językowych. Daje jej również szeroki zestaw specjalistycznych kursów. Są to szkolenia procesowe, narzędziowe i poprawianie umiejętności miękkich. Firma daje tego typu osobie realne możliwości rozwijania się. Osoba zatrudniona na tym stanowisku pracuje w specjalistycznym, przyjaznym zespole. Również może liczyć na wysokie wynagrodzenie oraz duży pakiet socjalny. Ma niezwykle olbrzymie nadzieje na poszerzanie wiedzy i doświadczenia w rozmaitych dziedzinach księgowości.

Firma zapewnia bezpłatny parking przed swoją centralą. Obok centrali jest centrum handlowe i restauracja, która ma rabaty dla członków personelu. Junior accountant może pracować w niepełnym wymiarze godzin.