Oryginalny podarunek z okazji chrztu

Podarunek z okazji chrzcin wręczają zaproszeni goście ochrzczonemu maluchowi. Chrzciny jest to nadzwyczaj podniosła uroczystość, z tej przyczyny należy zadbać o to, by podarek pasował do tego święta.
Najbardziej popularnymi podarkami na chrzest są wszelakiego typu dewocjonalia a także środki pieniężne, jednak dobrymi podarkami mogą być także inne rzeczy.

Pewnym z przykładów niech będzie tak zwana „bańka my wish”. Jest to podarunek na chrzciny, jaki z oddalenia przedstawia się jak powieszona na gustownym łańcuszku dekoracja. Należy jednak podejść nieco bliżej, ażeby dostrzec, co tak faktycznie się w owej „ozdobie” znajduje. Okazuje się, że ową ozdobą jest nic innego, jak mała kartka ]ze spisanymi życzeniami dla chrzczonego berbecia. Klient wybiera też zabarwienie sznureczka, którym kartka będzie przewiązana. Szczelnie zamknięta „bańka my wish”, będzie za kilka, paręnaście, a nawet parędziesiąt lat cudowną pamiątką chrztu.
kuchnia

Autor: Jeremy Levine
Źródło: http://www.flickr.com

Doskonałym pomysłem na podarek z okazji chrztu może być również sesja jest miastem, w którym bez problemu znajdziemy fotografika realizującego tego typu sesje. rodzice wydają bezmiar pieniążków na organizację chrzcin. Obiad w domku bądź restauracji, fotografik, nowiutkie odzienia dla mamy i taty i dla malucha, ręcznie wykonane zaproszenia – wszystko to sporo kosztuje. Prawdopodobnie każda matka jak też każdy tatuś pragnąłby mieć pamiątkę nie wyłącznie z ceremonii chrztu, lecz także z niemowlęcego okresu swojego berbecia.

Stąd świetnym pomysłem na podarunek na chrzciny jest sprawienie im oraz potomkowi sesji profesjonalnej fotograficznej. Sesja fotograficzna to niekonwencjonalny podarek z okazji chrztu, jaki z pewnością będzie piękną pamiątką dla rodziny.
Kategoria: edukacja i nauka
Tagi: , ,