Urodzenie potomka jest najcudowniejszym momentem w życiu kobiety – powinniśmy uwiecznić pierwsze chwile życia szkraba na kliszy

Sesje noworodków bywają w ostatnich latach bardzo modne. Jest to wszakże fantastyczna pamiątka, która zostanie w rodzinie na całe życie.

sesja niemowlęca warszawa

Autor: Bird&Co Sp. z.o.o.
Źródło: Bird&Co Sp. z.o.o.

Sesje zdjęciowe, które wykonuje się niemowlęciu oraz ich rodzicom, bywają niezwykle ładne. Smyk wygląda wówczas niczym śnieżynka. Najczęściej na takiego rodzaju zdjęciach po prostu drzemie. Trzeba pamiętać o tym, że ten konkretny rodzaj zdjęć trzeba wykonać nim noworodek ukończy czternaście dni. Te pierwsze pół miesiąca jest najwygodniejsze. Jeżeli zatem mieszkamy dla przykładu w stolicy kraju i interesuje nas sesja posiada wielu fachowców, którzy będą w stanie sprostać temu zleceniu. Co ważne, sesja z tak malutkim dzidziusiem musi być zrobiona w ciepłych odcieniach, ponieważ jest niebywale intymna. Brzdąc na niektórych zdjęciach może być sam. Wtedy można go ubrać w urocze śpiochy i ułożyć w urokliwej pozie. Jednakże zdaje się, że sesja będzie niepełna, gdyby na fotografiach nie pojawili się rodzice. Na początku tylko mama, która tuli swój nowo narodzony skarb. Potem powinien dołączyć do nich dumny tata. Zwykle tego rodzaju sesje wykonuje się w studiu, gdyż jest tam cicho i stwarza to najlepsze warunki dla noworodka. Nie trzeba się śpieszyć i da się ustawić wyższą temperaturę, żeby szkrab się nie rozchorował.

Do tego typu zadania powinniśmy szukać fotografa, który ma już doświadczenie w takich zleceniach. Możemy przejrzeć portfolio fotografa na jego stronie internetowej. Wtedy łatwiej będzie nam podjąć decyzję.