Maj to czas organizowania Komunii Świętych i pięknych pamiątkowych zdjęć

Komunia Święta to dla najmłodszych szczególny czas. Rodzice również decydują się na pamiątkowe sesje zdjęciowe z powodu takiej okazji.
Przystąpienie potomka do Komunii Świętej to niezwykle ważne wydarzenie w jego odczuciu.

ciąża

Autor: Yohann Legrand
Źródło: http://www.flickr.com
rodzina

Autor: MSM MOŃKI
Źródło: MSM MOŃKI

Doświadcza stuprocentowego przyjęcia do rodziny Kościoła. Przywdziewa białe ubranie i skupia się na Mszy Świętej. Rodzice jednak myślą o wielu innych sprawach. Są zobowiązani zorganizować przyjęcie i znaleźć dobrą restaurację. Jeśli posiadają duży dom, to najczęściej przyjmują gości u siebie, jednakże organizują catering. oczywiście ważną kwestią jest również sesja zdjęciowa. Jeżeli mieszkamy w województwie mazowieckim i ciekawią nas sesja posiada przynajmniej kilkunastu świetnych fotografów, którzy specjalizują się w takiego typu zdjęciach. Jest to ciężkie zadanie, gdyż należy mieć dużo cierpliwości i podejście do szkrabów. Powinien umieć je zagadać i rozśmieszyć. Wielką sztuką jest też umiejętność skoncentrowania uwagi malucha na jednej rzeczy lub sprawienie, by nie wierciło się choć przez minutę. Rodzice muszą przeglądnąć kilka czy kilkanaście stron w sieci, gdzie będą mogli przejrzeć portfolio i podjąć decyzję czy to jest właśnie to, czego chcą. Jeżeli na przykład zamarzy się im sesja zdjęciowa w plenerze, to z pewnością będzie ona kosztowała znacznie więcej.

W ogóle należy od razu z fotografem dogadać się na konkretny dzień oraz stawkę, tak abyśmy porem nie byli niemiło zdziwieni. Może on dla nas również zrobić album, w którym umieścimy najpiękniejsze zdjęcia. Będą one pamiątką na wiele lat.