Każdy rodzic śni o tym, by na fotografiach zatrzymać miłe chwile, kiedy dziecko było jeszcze małe

Małe oseski są tak śliczne, że każdy rodzic (i nie tylko) pragnie im stale pstrykać zdjęcia. Powinniśmy też pomyśleć o profesjonalnej sesji.
Maleństwa rosną tak szybko, że aż trudno w to czasami uwierzyć.

klienci

Autor: Nice
Źródło: Nice
Rodzice z reguły pstrykają im ogrom zdjęć we wczesnych latach życia. Dziś nie jest to trudne, ponieważ każdy może mieć świetny aparat w telefonie. Jednak, jeśli chcemy, żeby zdjęcia były naprawdę fachowe (a różnicę zauważymy od razu), to trzeba zatrudnić fotografa. Warto szukać rzecz jasna w miejscu zamieszkania. Zatem jeśli mieszkamy w stolicy i wymarzyła się nam sesja zapewne ma przynajmniej kilkunastu fantastycznych znawców tematu. Musimy po prostu zweryfikować, jak wygląda jego portfolio. Bez trudności powinniśmy je wyszukać w sieci. Powinniśmy raczej skoncentrować się na dziecięcych fotografiach. Skoro zapłacimy za sesję, to zapewne chcemy, żeby spełniała ona jakieś nasze oczekiwania. Mamy ideę dla przykładu na miejsce (park, ZOO itd.). W szczegółach powinniśmy jednak zdać się na porady profesjonalisty. Może okazać się, że jego punkt widzenia jest znacznie lepszy od naszego. Bądźmy otwarci na sugestie. Poza tym musimy także mieć pewność, że fotograf umie nawiązać kontakt z dziećmi.

Musi je przede wszystkim je lubić i umieć znaleźć z nimi wspólny język. Wówczas łatwiej będzie je ogarnąć oraz uchwycić przepiękne chwile w migawce aparatu. Efekt z pewnością nas zaskoczy i będziemy z tego zadowoleni.
Kategoria: edukacja i nauka
Tagi: , ,