Polecane upominki, czyli w jaki sposób budować przyjazny wizerunek swojej firmy.

Współczesne budowanie wizerunku firmy, której jesteśmy pracownikami lub właścicielami, nie polega tylko na promowaniu naszego towaru czy też usługi, ale bardzo liczy się również to, w jaki sposób jest ona odbierana przez naszych klientów. Ma na to wpływ całkiem duży szereg składników.Dla znakomicie działającej firmy ważkie jest to, żeby przez cały czas utrzymywać dobry kontakt z pozyskanym już klientem.

firmowy kosz upominków

Autor: Canto alla Moraia
Źródło: http://www.flickr.com

Inne firmy, które współpracują z nami od długiego czasu są ważne z tego względu, że dzięki nim mamy przecież zapewniony regularny dochód, gdyż najczęściej jest tak, iż zadowolony klient nie będzie poszukiwał nowego wykonawcy, tylko znowu skorzysta z usług tej, która już kiedyś solidnie wykonała powierzone zadania lub sprzedała towar, z którego jest zadowolony. Ważne jest, żeby w naszej firmie była osoba, która prowadzi cały czas danego klienta. Jest to o tyle istotne, iż taki klient będzie posiadał indywidualnego opiekuna w naszej firmie i to z nim będzie mógł się często kontaktować w razie jakiegoś zapotrzebowania albo zapytania. To jeden z ważnych elementów kreowania więzi między nami a naszym klientem. Świetnie widziane są także momenty, w których nasz klient dostaje od firmy jakiś prezent firmowy. Nie musi to wcale być nic niespotykanego, czasami wystarczy przecież jakiś niewielki nawet gadżet, komplet długopisów lub – znajdź informacje – jeśli dysponujemy sporym budżetem reprezentacyjnym, to mogą być to napoje alkoholowe. Natomiast dla tych, którzy z nami owocnie współpracują, sprezentujemy na przykład świetny koniak, wieloletnią whisky czy może to również być nalewka cytrynowa – więcej informacji tutaj.

Zainteresował Cię ten post i chcesz odnaleźć podobne materiały? Kliknij więc ten link oraz sprawdź więcej porad w treści (https://www.mobilnybarista.pl/poznan-kawa-do-biura-ekspresy.html)!

Świetnie jest nie zapominać o tego typu podarunkach.

wizerunek firmy

Autor: Enterprise Minnesota
Źródło: http://www.flickr.com

To naprawdę sympatyczne gesty, podtrzymujące nasze związki pomiędzy firmą a klientem oraz kreują najlepszy obraz firmy z klasą. Szczególnie prawidłowo jest również przypominać o sobie w chwilach świąt. Jakiś drobny upominek świąteczny dla firm, z którymi współpracujemy, okaże się wspaniałym świadectwem naszej troski o konsumenta. Tak więc kiedy mamy firmę lub jesteśmy pracownikami odpowiedzialnymi za kontaktowanie się z klientami, to nie zapominajmy i uwzględniajmy w naszej pracy takie niewielkie nawet gesty w postaci prezentu. Czasami nawet najmniejszy prezencik będzie lepszym dowodem uznania dla klienta aniżeli piękne słowa.

Źródło informacji –

Related Post